Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Retro taška červená - Vytvoř si vlastní retro tašku
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Retro taška červená

Retro styl je nesmrtelný! Vytvořte si originální Retro tašku s vlastní výšivkou. Taška v retro stylu je ideální pro některý z našich připravených retro motivů jako Trabant či ČSSR. Stačí si jen vybrat z naší nabídky.

polyester,upravitelný pás přes rameno, vnitřní kapsa, objem 12l,rozměry: 40x30x10Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Marie K. 26.11.2014 19:19
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Červená, univerzal

pěkná kabelka pro mladou slečnu

Alena Š. 21.11.2014 08:10
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Červená, univerzal

jsem moc spokojená, díky


Další komentáře

Další pánské doplňky