Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Režisérské křeslo

Podlehni hollywoodskému kouzlu a vybav si byt designovým režisérským křeslem! Bez omezení ti na něj potiskneme libovolnou fotku, motiv nebo text. Nezaměnitelný filmový vzhled si oblíbili také kadeřnice, maskéři či fotografové, kteří křesílka využívají na všelijaké události a promo akce. V kombinaci s motivem "ženich" a "nevěsta" se také hodí jako dárek na svatbu. Možností je spousta! Jak nakonec křeslo poslouží, necháme na vás.

Složený rozměr: 107 x 41 x 9 cm, konstrukce: dřevo buk, potah: 100% polyester, nosnost: 95 kgDostupné barvy:
Vzory:
Navrhni si vlastní
Jan N. 12.11.2016 14:00
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další domov

Vyberte potisk na váš dárek

I love you
I love
Malý princ
Queen
King
Nejlepší maminka na světě
Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Ta nejlepší máma
Ve dvou se to lépe táhne
Heart beat
Cannabis
Master Chef
Nejlepší tatínek na světě
Darth Vader
Medvídek srdce
Michael Jackson
Steak master
Sovičky
James Bond
Srdce mozaika
Beruška
In love
I love you
Apple Jobs
Joker
Pivko
Čtyřlístek
Bud Spencer
Mňam
Pivní srdce
Nevěsta
Love tree
Zamilovaní sobíci
Srdce vánoce
Vosa
Basketbal
Perníček
Ženich
Best Friends
Svatba
Dej ty pracky pryč
Zobrazit další