Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní fotorámeček
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 15 zákazníků. Zobrazit komentáře (6)

Rock Photo

Jedinečný fotodárek s nevšedním vzhledem. Vaši fotografii vytiskneme přímo na břidlicový plát. Přírodní struktura kamene dodá všem fotografiím výjimečný vzhled. Skvělý nápad, jak udělat radost všem babičkám nebo maminkám. Vhodné také jako dárek pro zamilované nebo zkrátka jako krásná dekorace na rodinný krb. Přímý tisk na kámen zaručí dlouhodobou životnost. Dodáváme s plastovými stojánky, které je možné libovolně přizpůsobit.

Břidlicový plát k potisku fotografií, ale i obrázků. Rozměr: 15 x 20 cm. Přírodní povrch, nepravidelný okraj. Každý kus je originál s ohledem na povrch a tvar okrajů. Tisk fotografií libovolně na šířku, nebo na výšku.

Navrhni si vlastní
Kateřina Č. 13.1.2019

Bílá, 15 x 20 cm

krásný předmět, skvělý dárek, naprosto originální.

Miroslav Š. 13.6.2018

Bílá, 15 x 20 cm

opravdu nádhera

šárka h. 28.2.2018

Bílá, 15 x 20 cm

rychlé zpracování

Radka L. 1.12.2017

Bílá, 15 x 20 cm

Barevnost trochu ujíždí do hnědé, ale vypadá to i tak dobře.

Ivan M. 18.12.2016

Bílá, 15 x 20 cm

Velmi krásné a kvalitní. Potisk fantastický.

Petra Š. 17.12.2015

Bílá, 15 x 20 cm

Dokonalost

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Malý princ
Nejlepší maminka na světě
Love
Heart beat
I love you
Parkour - Zombie Apocalypse
Sovičky
Angel and devil
ET
Masaryk
Květinový rámeček
Freddie Mercury
Cyklista
Together forever
Lana Del Rey
Muerte makeup
Jednoduché srdce
Medvídek srdce
Zobrazit další

Další plakáty a fotoplátna

Fotoplátno střední 90x60 cm
Fotoplátno čtverec 40x40 cm
Plakát typ A4-A1
Fotoplátno malé 60x40 cm
Zobrazit více