Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní malý ručník
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 58 zákazníků. Zobrazit komentáře (7)

Ručník Subli malý

Ručník vhodný k potisku sublimační technologií, díky které si na ručník můžete umístit i vlastní obrázek či fotku. Potisk je velmi kvalitní a má vysokou trvanlivost. Idální dárek pro vaše blízké.

Bílý ručník 30x50 cm 400gr./m2, příjemný froté materiál. Váš potisk realizován sublimací, vysoká trvanlivost a krásné barvy i vašich fotek. Pás pro tisk 30x7 cm

Navrhni si vlastní
Klára S. 13.12.2016

Královská modrá

fotka nie je úplne čistá, ale to záleží asi od toho materiálu. :) inak veľmi spokojná

Tereza C. 19.11.2016

Královská modrá

Jsem velice spokojená:-)

Václav K. 14.9.2016

Světle žlutá

Potisk není na polyesterovém pruhu nejšťastnějším nápadem, ale vzhled je asi v tomto důležitější. doporučuji zkusit personifikaci plastickým vzorem v kombinaci s barevnám všitím.

Michal M. 6.12.2015

Bílá

Pěkné

Helena K. 7.9.2015

Modrá

menší obrázek

Dušan K. 13.3.2015

černá

S produktom som spokojný.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Apple Jobs
I love
Panda
Osoba mě blízka
Medvídek srdce
Česká republika
James Bond
Řecko
Fitness Boyfriend
vzor kotvy
Michael Jackson
Svatba
I love Czech republic
Liška
Rock n roll
Jednoduché srdce
Heart beat
Karel Gott
Zobrazit další

Další ručníky

Ručník Subli velký