Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní kryt na Samsung Galaxy S4
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 29 zákazníků. Zobrazit komentáře (4)

Samsung Galaxy S4 kryt

Ochranný zádní kryt z měkčeného plastu je skvělým doplňkem pro váš smartphone Samsung Galaxy S4. V návrháři si můžete na kryt vložit vlastní potisk nebo fotografii. Dejte svému samartphonu novou tvář. Vytvořte si vlastní kryt na Samsung Galaxy S4 s fotkou své rodiny, oblíbené kapely nebo filmu.

Kryt na smartphone Samsung Galaxy S4 je dostupný ve dvou barevných variantách - černá a bílá. Vlastní potisk je možné umístit na potisknutelnou plochu, kterou tvoří odolná aluminiová destička. Nejedná se tedy o nálepku, ale o vysoce kvalitní tisk. Díky sublimační metodě je kryt odolný proti vlhkosti a oděrkám.

Navrhni si vlastní
Barbora H. 29.8.2016

Bílá

Je škoda, že není kryt na celý telefon.

Jiří V. 3.5.2014

černá

Potisk rozmazaný a víceméně ne moc kvalitní.
Náš komentář:
mrzí nás to, bohužel v tomto případě byl i nekvalitní obrázek a s tím už moc nejde udělat. doporučujeme vkládat s vyšším rozlišením. viz nápověda.

Michal S. 20.4.2014

černá

Kryt nechrání mobil po obvodu

Michaela P. 14.10.2013

Bílá

SUPER,kryt je moc pěkný.

Petra Z. 10.12.2018

Bílá

Tomáš H. 7.1.2017

černá

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Keep calm
I love
Medvídek srdce
Blowjob is better ...
Beruška
Love
Pracovní týden
barney
Malý princ
EET
In love
Medvídek s balónky
Velká Britanie
Melting rubiks cube
Starwars coffee
Horse
Haf Haf
For My Love
Zobrazit další

Další samsung

Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Obal na Samsung Galaxy S8
Obal na Samsung Galaxy S9