Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní kryt na Samsung Galaxy S4
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 23 zákazníků. Zobrazit komentáře (5)

Samsung Galaxy S4 mini kryt

Proměňte svůj telefon Samsung S4 mini v originální designový telefon. Stačí vložit vlastní potisk a vytvořit si tak obal na váš Samsung zcela podle sebe. Bude-li vám chybět nápad, můžete využít některé z našich vtipných designů. Kryt pro Samsung S4 mini je vyroben z měkčeného plastu, vlastní návrhy pak tiskneme na speciální aluminiovou destičku, která je odolná proti vlhkosti a oděrkám.

Kryt na smartphone Samsung Galaxy S4 mini je dostupný ve dvou barevných variantách - černá a bílá. Vlastní potisk je možné umístit na potisknutelnou plochu, kterou tvoří odolná aluminiová destička. Nejedná se tedy o nálepku, ale o vysoce kvalitní tisk. Díky sublimační metodě je kryt odolný proti vlhkosti a oděrkám.

Navrhni si vlastní
David M. 11.12.2016

Bílá

Moc hezké, děkuji.

Petra B. 20.1.2016

Bílá

více ořízlé než na náhledu
Náš komentář:
Rozměry reálného tisku se můžou mírně lišit, proto nedoporučujeme umisťovat detaily až ke kraji potiskové plochy

Tomáš H. 28.3.2015

černá

tie obrázky sú o kúsok posunuté vyššie ale to prežijem :)

Andrea Š. 22.3.2015

Bílá

Kryt skvěla sedí na telefonu a potisk dobrý. Určitě doporujčuji...

Viliam M. 20.3.2014

Bílá

Obal je super no ten obrázok by mohol byť ostrejší samozrejme viem že sa to takto nedá .. Je super odporučil som kamrátom :)

Ingrid N. 21.12.2017

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Starwars coffee
James Bond
I love my girlfriend
Jednoduché srdce
Malý princ
Michael Jackson
Květina
Jelen
I love
Beruška
Květinové srdce
Ta nejlepší máma
Zamilovaní ptáčci
Lana Del Rey
Love cat
Evolution Climber
Pracovní týden
Žabka
Zobrazit další

Další samsung

Samsung Galaxy S4 kryt
Samsung Galaxy S6 Edge Plus