Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Silikonové pouzdro Huawei P9 Lite

Velmi kvaltiní a krásné barvy potisku pro váš Huawei P9 Lite. Odolný silikon ochrání váš telefon a zároveň zachová krásný design telefonu - minimální tloušťka. Poznámka: Při manipulaci s pouzdrem výrazně nekroutit, aby zůastala zachována kvalita potisku. Transparetní průhledné

Silikonové pouzdro pro váš oblíbený telefon Huawei P9 Lite. Ultra Slim verze pouzdra o tloušťce pouhých 0,3mm. Pouzdro kryje zadní část a boky zařízení. Přední část zařízení zůstává odkrytá. Přístupové body, tlačítka, konektory apod. jsou přístupnéDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Roman K. 12.6.2017 17:32
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, univerzal

Radka H. 15.5.2017 08:21
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, univerzal


Další komentáře

Další huawei

Vyberte potisk na váš dárek

Keep calm
Nejlepší maminka na světě
Queen
Zamilované srdce
Medvídek srdce
King
Pulp Fiction
Guy Fawkes - Anonymous
I love
Love call
Ta nejlepší máma
Parkour - Zombie Apocalypse
In love
Čtyřlístek
Cannabis
Ve dvou se to lépe táhne
Nejlepší tatínek na světě
moustache
Jednorožec
Zamilovaní jednorožci
Purrfect
Sekám dobrotu
Speed limit
Kurt Cobain
Basketbal
Pěst
I love my boyfriend
Okay
knír movember
Železný kříž
Sleduji tě
Nikotin
Amy Winehouse
Ruce
House
Testosteron
Drum n bass
barney
Skeleton
Chameleon
Tým nevěsty
Jednoduché srdce
Zobrazit další