Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Sklenice s víčkem a brčkem s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Sklenice s víčkem a brčkem

Oblíbený skleněný džbánek ve tvaru zavařovací sklenice s uchem a stříbrným víčkem, které tvůj nápoj v létě ochrání před vosami a jiným dotěrným hmyzem. Z obou stran si ho můžeš nechat ozdobit libovolným potiskem. Stačí nahrát fotku, design nebo text. Krásný dárek na narozeninové oslavy, svatby nebo zahradní slavnosti. Zahanbit se nenechá ani jako párty sklenice.

Materiál: sklo, Rozměry: 20×10×7,8 cm, Objem: 300 ml. Sklenici je nutné mít v ruce do 40 °C. Letní sklenice vhodná na domácí limonády, má šroubovací uzávěr a tvrzené plastové brčko s těsněním, takže se nemusíte bát rozlití.

Navrhni si vlastní
Lenka K. 22.9.2016

Čirá

Hana H. 10.8.2016

Čirá

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Květinové srdce
Zamilované žirafy
Spiderman
Jednorožec
BeTon
Sunset
Horoskop - rak
Sunday
Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Medvídek srdce
Nejlepší maminka na světě
Ta nejlepší babička
I love
Malý princ
Květinový rámeček
Ve dvou se to lépe táhne
Heart beat
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Termohrnek keramický
Zobrazit více