Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Termohrnek keramický s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 66 zákazníků. Zobrazit komentáře (12)

Termohrnek keramický

Nikdo z nás za normálních okolností v šedých všedních dní nevstává rád. Avšak všichni se z té postele nakonec vyhrabat musíme, tak co si ta otravná rána trošku zpříjemnit! Termohrnek s vlastním potiskem to umí. Nejen, že si v něm můžete vzít horký nápoj s sebou, takže si vlastně můžete místo snídaně přispat, ale můžete si ho navíc ozdobit fotkou svých blízkých, oblíbeným obrázkem nebo motivačním nakopávacím textem. Hrnek ranní radosti si snadno vytvoříte sami v našem jednoduchém návrháři.

Bílý keramický cestovní termohrnek s dvojitou stěnou pro uchování teplých či studených nápojů. Odjímatelné silikonové víčko v bílé barvě. Výška 135 mm, objem 250ml.

Navrhni si vlastní
Vojta K. 19.12.2018

Bílá

Super, spokojenost, poměrně nízká cena, vysoká kvalita, bylo to rychle doma i přes to, že jsou svátky. Děkuji a rozhodně budu v mojem okolí doporučovat :-)

Michaela S. 26.4.2018

Bílá

Hrnek je nad moje ocekavani..nádhera a ještě jednou moc děkuji. Výborná komunikace, rychlost..proste parada. Děkuji moc..

Jana Š. 13.2.2018

Bílá

Velmi hezké provedení.

Magdaléna K. 3.2.2018

Bílá

Spokojenost. Jen možná trošku málo těsné silikonové víčko. Je to dárek na Valentýna,tak uvidíme,jak bude sloužit příteli. Děkuji.

Milan D. 3.12.2017

Bílá

Gumove vicko i pres peclive vycisteni stale smrdi po gume a kazi vuni napr.kavy

Radka L. 1.12.2017

Bílá

Barevnost mírně ujíždí do žluta a obrázek na zadní straně není moc na střed, ale i tak udělá radost.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Malý princ
Jednoduché srdce
Červený trpaslík
Friends forever
Zamilované srdce
Ta nejlepší ségra
Starwars coffee
Nejlepší tatínek na světě
Ta nejlepší máma
Srdce mozaika
liška
limitovaná edice
Pohádkový jednorožec
Keep calm
pracuj tvrdě
Linie koně
Enjoy your coffee
Pejsek s mašličkou
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Espresso hrnek s podšálkem
Zobrazit více