Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Velký diář 2019 s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 13 zákazníků. Zobrazit komentáře (4)

Velký diář 2019

Inspirativní dárek pro každého, kdo má rád přehled a pořádek ve svých aktivitách. My vám na diář navíc zhotovíme potisk přesně podle vašich představ. Ať už se bude jednat o firemní logo, kdy můžete zaměstnancům vyjádřit tímto dárkem svůj dík za skvělou práci, nebo osobní fotku, která bude obdarovanému připomínat ty nejdůležitější osoby, které tak bude mít stále na blízku. Záleží jen na vás jaký design, fotku nebo logo si zvolíte.

Diář většich rozměrů s týdenním plánováním. Týden je rozdělen vždy na jedné dvojstránce na jednotlivé dny doplněné také aktuálními jmeninami a obsahují také hodiny v rozmezí 7-21:30 hod. Odtrhávací růžky usnadní orientaci v celém diáři. Desky jsou pak vyrobeny z pevné lepenky, které ochrání diář před poškozením.

Navrhni si vlastní
Hana F. 22.10.2018

Lahvově zelená

Jsem velmi spokojena, určitě se s další objednávkou obrátím opět na vaši firmu

Norbert G. 27.11.2017

černá

Perfekt

Lucie K. 23.11.2017

černá

Jen mi chyběl větší výběr barev na vzhled diáře. Jinak super.

Michaela P. 7.11.2017

Královská modrá

Super krása

Denisa S. 22.12.2017

Královská modrá

Petra P. 20.12.2017

Lahvově zelená

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Apple Jobs
Chuck Norris
Jednoduché srdce
Nejlepší maminka na světě
Malý princ
In love
Ta nejlepší máma
Medvídek s balónky
Cannabis
Beruška
Nejlepší táta na světě
Love
Parkour - Zombie Apocalypse
Plameňák
James Bond
Nejlepší dědeček
Hustej děda
Zobrazit další

Další dárky

Medaile
Malý diář 2019
Puk
Podložka pod SPZ
Zobrazit více