Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Velký diář 2020 s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 29 zákazníků. Zobrazit komentáře (11)

Velký diář 2020

Inspirativní dárek pro každého, kdo má rád přehled a pořádek ve svých aktivitách. My vám na diář navíc zhotovíme potisk přesně podle vašich představ. Ať už se bude jednat o firemní logo, kdy můžete zaměstnancům vyjádřit tímto dárkem svůj dík za skvělou práci, nebo osobní fotku, která bude obdarovanému připomínat ty nejdůležitější osoby, které tak bude mít stále na blízku. Záleží jen na vás jaký design, fotku nebo logo si zvolíte.

Diář většich rozměrů s týdenním plánováním. Týden je rozdělen vždy na jedné dvojstránce na jednotlivé dny doplněné také aktuálními jmeninami a obsahují také hodiny v rozmezí 7-21:30 hod. Odtrhávací růžky usnadní orientaci v celém diáři. Desky jsou pak vyrobeny z pevné lepenky, které ochrání diář před poškozením.

Navrhni si vlastní
Tomáš Š. 15.12.2018

Lahvově zelená

Jsem spokojená už po 2. Jsme objednávali.

Libuse J. 12.12.2018

Lahvově zelená

Výborný servis a komunikace. Doporučuji.

Kateřina T. 11.12.2018

Lahvově zelená

Velmi mě potěšila okamžitá reakce a řešení problému při vyprodání zásob červeného diáře - hned mi byla nabídnuta jiná alternativa, dodání také velmi rychlé, naprostá spokojenost.

Tamara S. 10.12.2018

Lahvově zelená

Tisk vypadal hezky, ale jak už jsem psala, myslím, že barva se bude stírat.

Tomáš V. 26.11.2018

Královská modrá

Moc krásný a podle představ

Barbora P. 26.11.2018

Červená

Nádherny pracovní denni diař. Jsem nadšena. Do 4dnů od objednavky byl doručen.číslo i odkaz pro sledovani zasilky jsem mela hned po vyřízeni objednavky na emailu, takže jsem od začatku mohla vše sledovat. Moc děkuji a rozhodně vřele doporučuji. Určitě jsem tu nenakupovala naposled.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Silueta auta
Nejlepší tatínek na světě
Jednoduché srdce
Love
Parkour - Zombie Apocalypse
Malý princ
I love
Liška Bystrouška
Jednorožec
Plameňák
Fotbalový míč
To jsem z toho jelen
Nejlepší maminka na světě
Cannabis
Apple Jobs
Medvídek s balónky
Květinový rámeček
Show Must Go On, freddie mercury
Zobrazit další

Další škola

Bavlněný vak na záda
Penál
Penál all-inclusive
Linkovaný deníček
Zobrazit více