Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Věšák na kabáty

Krásný doplněk do interiéru, který vám potiskneme dle vašeho zadání. Věšák tak může dokonale ladit s dekorací, nebo může obsahovat fotku se jménem vašich dětí a stát se tak veselým doplňkem do dětského pokojíčku.

Věšáček na kabáty, bundy a doplňky pro zpestření dětských pokojíčků, předsíní nebo klubových místností. Velikost 19,5 x 10,7 cm, tloušťka 3 mm. Včetně 3 dřevěných šatních háčků v červené nebo světle modré barvě.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Michaela L. 3.9.2014 20:33
Materiál produktu:

Kvalita potisku:neohodnoceno
Varianta produktu:
červená-bílá, univerzal

dominika M. 20.3.2014 18:27
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
červená-bílá, univerzal


Další komentáře

Další cedule

Vyberte potisk na váš dárek

Chuck Norris
Bud Spencer
Audrey Hepburn
MARX SPENCER
Elvis
Marilyn
Itálie
Metallica
I love
Malý princ
Beruška
James Bond
Květinové srdce
Love cat
Ruce
Lidská lebka
EET
Sovičky
Medvídek srdce
In love
Čtyřlístek
Heart beat
Česká republika
Mexická lebka
Apple Jobs
Joker
Evolution Bicycle
liška
Slovensko
Melting rubiks cube
Darth Vader
Speed limit
První místo
Načítám
Policie
Mapa světa
BEEE
Trabant auto
Žirafa
Žralok
Oslík
Velká Britanie
Zobrazit další