Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní věšák na kabáty
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 5 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Věšák na kabáty

Krásný doplněk do interiéru, který vám potiskneme dle vašeho zadání. Věšák tak může dokonale ladit s dekorací, nebo může obsahovat fotku se jménem vašich dětí a stát se tak veselým doplňkem do dětského pokojíčku.

Věšáček na kabáty, bundy a doplňky pro zpestření dětských pokojíčků, předsíní nebo klubových místností. Velikost 19,5 x 10,7 cm, tloušťka 3 mm. Včetně 3 dřevěných šatních háčků v červené nebo světle modré barvě.

Navrhni si vlastní
Petra K. 5.12.2018

červená-bílá

Neskutečná paráda, opravdu velká spokojenost. Jako vždy perfektní ????

Petra K. 15.8.2017

bílá-světle modrá

Úžasný nápad a super provedení

Matej M. 9.12.2018

červená-bílá

Michaela L. 3.9.2014

červená-bílá

dominika M. 20.3.2014

červená-bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Chuck Norris
Beruška
Basketbal
Řecko
První místo
Parkour - Zombie Apocalypse
Bud Spencer
Itálie
Audrey Hepburn
Metallica
MARX SPENCER
Elvis
Marilyn
Heart beat
Karel Gott
Květinový rámeček
I love
Ta nejlepší babička
Zobrazit další

Další cedule

Cedule na dveře
Kovová cedulka-vizitka