Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní zapalovač
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 231 zákazníků. Zobrazit komentáře (38)

Zapalovač benzínový kovový

Žhavá novinka pro všechny kuřáky, skauty a zálesáky. Pro přežití v divočině je pořádný zapalovač nezbytností! Nenechávejte nic náhodě a vytvořte si zapalovač s vlastním potiskem, zaručený originál, který nebude nikdo mít. Skvělý dárek pro pořádné chlapy.

Benzínový zapalovač s vlastním potiskem, 36 x 55 mm, neplněný - je třeba dolít benzín do zapalovače. Vydrží nekonečně dlouho, stačí pravidelně doplňovat palivo. Vnitřní schované stěny zapalovače nejsou z výroby ošetřené a mohou být různě zabarvené a obsahovat pozůstatky galvanizace, což je běžná vlastnost zapalovačů tohoto typu a nejedná se o závadu. Zapalovač je tvořen ze slitin obsahující měď.

Navrhni si vlastní
Hana C. 11.2.2019

stříbrná lesklá

Velice spokojena darecek udelal velkou radost.Obchod doporucuji

Markéta K. 6.2.2019

stříbrná lesklá

Zapalovac jsem čekala zippo, protoze jsem na googlu zadavala potisk na zippo zapalovac a odkazalo me to na vas web. Je ale jinak dobry. Potisk je dobry, mozna malinko par mm mimo stred. To ale neni skoro videt. Celkovy dojem je hezky darek se libil

Jana M. 2.2.2019

stříbrná lesklá

Super, určitě neobjednávám naposledy. Můžu jedině doporučit. :)

Martina S. 24.12.2018

stříbrná lesklá

Rychlé vyřízení objednávky. Spokojenost s výrobkem.

Lucie N. 17.12.2018

stříbrná lesklá

Předčilo očekávání :)

Hana M. 16.12.2018

stříbrná lesklá

????????

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
I love you
Cannabis
Malý princ
Fotbalový míč
DAB Jednorožec
Darth Vader
Love
Svědek
Apple Jobs
Nejlepší táta na světě
Vlk
Together forever
Železný kříž
Lev
Medvídek s balónky
Nejlepší tatínek na světě
Nejlepší maminka na světě
Zobrazit další

Další zapalovače

Zapalovač
Zapalovač s krabičkou