Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Zapalovač benzínový kovový - Vytvoř si vlastní zapalovač
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 201 zákazníků. Zobrazit komentáře (32)

Zapalovač benzínový kovový

Žhavá novinka pro všechny kuřáky, skauty a zálesáky. Pro přežití v divočině je pořádný zapalovač nezbytností! Nenechávejte nic náhodě a vytvořte si zapalovač s vlastním potiskem, zaručený originál, který nebude nikdo mít. Skvělý dárek pro pořádné chlapy.

Benzínový zapalovač s vlastním potiskem, 36 x 55 mm, neplněný - je třeba dolít benzín do zapalovače. Vydrží nekonečně dlouho, stačí pravidelně doplňovat palivo. Vnitřní schované stěny zapalovače nejsou z výroby ošetřené a mohou být různě zabarvené a obsahovat stopy koroze, což je běžná vlastnost zapalovačů tohoto typu a nejedná se o závadu.

Navrhni si vlastní
Dominika K. 13.8.2018

Zlatá

Úžasné ????

Petra P. 11.8.2018

Zlatá

Krasný dárek

Patrik F. 27.5.2018

stříbrná lesklá

Obrázek se odlupuje..!!!!!

Pamela B. 8.5.2018

stříbrná lesklá

Super :)

Sabina K. 28.3.2018

Bílá

Krasny,velka spokojenost

Veronika H. 20.3.2018

stříbrná lesklá

Přišlo to velmi rychle a vše v pořádku. Jsem moc spokojená.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Malý princ
Svědek
Darth Vader
Cannabis
Nejlepší tatínek na světě
King
I love you
Angel and devil
Ryba
Lev
Heart beat
Zamilované srdce
Love you forever
Joker
Apple Jobs
Medvídek srdce
Nejlepší maminka na světě
Zobrazit další

Další zapalovače

Zapalovač
Zapalovač s krabičkou