+420 222 744 135
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Vlastní samolepky

Produkt:
Samolepky hranatý čtverec

Popis:
Horkou novinkou v našem e-shopu je samolepka s vlastním potiskem a fantazii se meze nekladou. Můžete vkládat text, fotky i jiné plnobarevné designy, které vám na samolepku zhotovíme. Velkou výhodou je také ořez celé samolepky, takže nemusíte nic složitě stříhat. Záleží jen na vás, jestli mamince dopřejete nové a originální polepy na kuchyňské kořenky, nebo jestli si zhotovíte pro sebe nebo své blízké jedinečný potisk na auto, telefon, ledničku, okno či jiné osobní věci. Zobrazit více..

Materiál:
Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte výrazné množstevní slevy a polepte vše kolem vás! Samolepky tvoří bílý lesklý vinyl a venkovní životnost je až 2 roky.

Hodnocení od zákazníků:Lukáš S. 11.10.2022

Bílá, 5x5cm

u nálepky jsem chtěl černé lajny vně nálepky ale to je moje chyba že jsem nedal vědět, ale taky supr!

Karolína S. 25.9.2022

Bílá, 5x5cm

Kvalitní, lesklá samolepka, byla jsem hodně překvapená vysokou kvalitou, fotka na samolepce je hezky ostrá a není rozmazaná

Jan B. 17.5.2022

Bílá, 15x15cm

perfektní kvalita, cena a rychlost!

Nikolas B. 29.3.2022

Bílá, 5x5cm

Super presne podla predstáv, celý tým je nadšený

Josef S. 15.1.2022

Bílá, 10x10cm

Velmi krásné provedení samolepky, tisk vypadá opravdu kvalitně, žádné rozházené pixely. Akorát jsem si objednal 2 kusy a teď mám trochu výčitky, že mi jich belabel poslal 10 a já jim něco dlužím. Jsem si tedy jist, že to nebyla poslední objednávka u této firmy. Díky!

Tomáš S. 16.2.2021

Bílá, 5x5cm

Není co vytknout.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další samolepky

Samolepky kruh
Samolepky obdelník - 5 kusů
Samolepka vlastní tvar - 5ks
Samolepky čtverec - 5 kusů
Zobrazit více