+420 222 744 135
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Šerpa

Produkt:
Šerpa

Popis:
Šerpy a zejména ty maturitní nemusí být jen nudná klasika v podobě jedné barvy. My ti vyrobíme klidně celopotištěnou šerpu, přesně podle tvých představ. Navíc se nikde nepíše že je lze použít jen jako maturitní šerpy, ale může sloužit jako šerpa pro nevěstu a jiné události. Šerpa dodá skutečný šmrnc, tam kde se objeví. Zobrazit více..

Materiál:
Taftová šerpa s možností vlastního potisku o délce 185 cm a šířce 11cm. Šerpu je možné zpíchnou plackou, kterou si u nás můžeš také navrhnot přesně podle sebe.

Hodnocení od zákazníků:Aneta K. 6.9.2022

Bílá

Moc děkujeme za šerpy, bohužel neseděla první barva šerpy a okamžitě mi byly posláno nové. Takže úžasná komunikace a všechno okolo. Moc děkujeme!!!

Kateřina N. 16.2.2022

Bílá

Na dvoumetrového muže je univerzální velikost krátká :D Jinak super.

Barbora Z. 5.2.2022

Bílá

Šerpa super, tisk přesně podle předlohy, ta zelená nebyla sice tak svítivá, jako na obrázku, ale i tak bylo celkové provedení skvělé :-)

Helena Š. 29.6.2021

Bílá

Fotky jsou neostřejší ale chápu, že roli hrála vtupní kvalita a ta byla u fotek malá kvůli naskenování. Děkuji, moc hezké =)

Kristína B. 14.6.2021

Bílá

Výborný materiál

Nikol S. 14.4.2021

Bílá

Objednávka byla zhotovena a doručena opravdu rychle, potisk je v úžasné kvalitě akorát jsem čekala trochu jiný materiál šerpy, ale i přesto jsem maximálně spokojená.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další dárky

Medaile
Puk
Zapalovač benzínový kovový s gravírováním
Popelník
Zobrazit více