+420 222 744 135
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
  • přehled o vašich objednávkách
  • slevový věrnostní program (více)
  • možnost prodeje vlastních motivů (více)
Registrovat
letos budu moudřejší!

Připomínal ti loňský předvánoční týden akční honičku po posledních zbytcích, co ještě zůstaly v regálu? Pod stromeček pak zaručeně přistály i některé dárky koupené tak trošku ze zoufalosti, jen aby tam prostě něco bylo. A přesto, co to stálo námahy... a ty davy, hlavně se letos vyhnout těm davům! 

Teď je ten správný čas. 

V listopadovém tichu před bouří, se z tepla svého domova, kde ti nikdo nenarazí košíkem do zadnice, můžeš konečně v klidu pořádně zamyslet nad tím, co by tvým nejbližším udělalo opravdu upřímnou radost z věnovaného dárku. Nápověda: sprcháč to nebude. 

Právě teď hlásíme plnou vybavenost našeho skladu, ze kterého můžeš vybírat přes 180 dárků s vlastním potiskem, navržených přesně podle tebe a přesně tak, aby obdarovaného sejmuly dojetím. My, věrní pomocníci ježíška, totiž máme vědecky ověřeno, že každá přítelkyně roztaje nad polštářkem s vaší zamilovanou fotkou, každá máma se potěšeně zaculí, když dostane hrníček s nápisem “nejlepší maminka na světě” a každý táta překvapeně vytřeští oči na placatku ozdobenou jeho ctěným jménem. I takové dárky jsou možné.

Letos buď vzornější a neodkládej nic na poslední chvíli. S blížícím se prosincem se naše skladové zásoby tenčí a možností, jak své nejdražší potěšit, výrazně ubývá.