Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dámské tričko - Vytvoř si vlastní dámské tričko
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1317 zákazníků. Zobrazit komentáře (184)

Dámské tričko

Dámské skvěle padnoucí triko vhodné jak k potisku, tak k výšivce. Navrhněte si triko podle vlastních představ a vystupte z davu! Fantazii se meze nekladou.

Vysoká kvalita a gramáž za výbornou cenu. Perfektní ženský střih. Gramáž 185 gsm, 100% bavlna (barva šedý melír obsahuje 2% polyesteru), předsrážená, žebrový úplet u krku, dvojitý šev na rukávech a spodním lemu, postranní švy. Jelikož je tričko z pevné bavlny a má poměrně úzký střih, určitě doporučujeme zvolit tu větší z velikostí, nad kterými váháte.

Navrhni si vlastní
Jana N. 20.11.2018

černá, M

Lepší to nemohlo být. Děkuji

Robert W. 17.11.2018

Bílá, M

super

Klára V. 10.11.2018

Zelená, XL

Jsem ráda, že jsem si tyto trička objednala právě u Vás. Skvělý materiál, skvělá komunikace a rychlé dodání.

Monika Č. 5.11.2018

Bílá, S

vše v naprostém pořádku

Martin Č. 29.10.2018

Bílá, S

Neodhadol som velkost tricka, nabuduce zvolim ´M´

Linda H. 27.10.2018

Bílá, M

Vse v naprostem poradku!!!

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Tým nevěsty
Jednoduché srdce
I love
Nejlepší maminka na světě
Nevěsta
Game over
Malý princ
Queen
Květinový rámeček
No signal
Sandokan
Hello titty
Miminko v břiše
Zamilované srdce
Letadlo
Supermáma
Lakosťa
MEME Troll
Zobrazit další

Další dámská trička

Dámské tričko Elegance
Dámské tričko V-výstřih
Dámské tričko velký výstřih
Dámské tričko dlouhý rukáv kulatý výstřih
Zobrazit více