Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní dámské tričko
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1449 zákazníků. Zobrazit komentáře (212)

Dámské tričko Classic

Dámské skvěle padnoucí triko vhodné jak k potisku, tak k výšivce. Navrhněte si triko podle vlastních představ a vystupte z davu! Fantazii se meze nekladou.

Vysoká kvalita a gramáž za výbornou cenu. Perfektní ženský střih. Gramáž 185 gsm, 100% bavlna (barva šedý melír obsahuje 2% polyesteru), předsrážená, žebrový úplet u krku, dvojitý šev na rukávech a spodním lemu, postranní švy. Jelikož je tričko z pevné bavlny a má poměrně úzký střih, určitě doporučujeme zvolit tu větší z velikostí, nad kterými váháte.

Navrhni si vlastní
Ondřej T. 13.2.2019

Bílá, M

Skvělá kvalita, jsem velice mile překvapen, určitě doporučím.

Petra H. 13.2.2019

Bílá, M

naprosá spokojenost. Není co vytknout.

Olga B. 7.2.2019

Bílá, S

potisk je hezký, materiál trička není moc pružný

Teodor F. 6.2.2019

Bílá, S

Všechno podle mých představ!

Renata K. 30.1.2019

Bílá, S

Úžasný střih, úžasně sedí :-)

Adéla N. 23.1.2019

Tmavě růžová, S

barva je spíše do červena, ale krásná

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Nevěsta
Tým nevěsty
Květinový rámeček
Malý princ
Nejlepší maminka na světě
Love
I love you
No signal
Beruška
MEME Troll
Lakosťa
Heart beat
DAB Jednorožec
heart balloon
Sandokan
Zobrazit další

Další dámská trička

Dámské tričko velký výstřih
Dámské tričko Elegance
Dámské tričko V-výstřih
Dámské tričko dlouhý rukáv kulatý výstřih
Zobrazit více