Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Tričko s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2528 zákazníků. Zobrazit komentáře (418)

Pánské tričko Classic Heavy

Naše nejoblíbenější tričko z nabídky! Tvůj vlastní potisk nejlépe vynikne právě na tomto pánském tričku, které díky speciální úpravě bavlny zaručuje perfektní splynutí potisku s tričkem. Hrubší materiály můžou někdy do potisku prostoupit, což u tohoto trička rozhodně nehrozí. Tričko z velmi jemné a příjemné bavlny doporučujeme jako nejlepší variantu pro všechny, kteří nemají rádi hrubé materiály a volný střih. Potisk vypadá na tomto tričku lépe než na hrubších látkách (máme to odzkoušeno). Střih je úplejší a tričko tak můžete nosit každý den a ne pouze jako tričko "na doma".

Silnější verze základního pánského trička, 100% česaná bavlna (velmi jemná a příjemná na nošení), gramáž 190g/m2. Střih je více na tělo. Maximální kvalita a pratelnost.

Navrhni si vlastní
Lucie B. 13.2.2019

černá, XXL

spokojenost :-)

Petra H. 13.2.2019

Bílá, L

Naprostá spokojenost. Není co vytknout.

Martina V. 11.2.2019

Bílá, XXL

Dakujem, objednam opat, tricko a praca na nom dokonalaaaaa

Jana H. 11.2.2019

černá, L

kvalitní tričko s výborným potiskem přesně dle mých představ a velmi rychlé dodání.Doporučuji!

Marie C. 7.2.2019

Písková, XL

Super jsem maximálně spokojená!!

Lubomír Š. 30.1.2019

Bílá, 5XL

Supr jsem velice spokojen, hlavně se mi líbi, to že jsem byl upozornen na nekvalitní fotku, a tak jsem ji zamenil a spokojenost na 100%

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
I love
Pivní čárky
Team
Letadlo
ČSSR
Tým ženicha
Ženich
Česká republika
Kotva
Fotbalový míč
Pivko
King
Music beat
Kravata
Sandokan
Keep calm
Pivní srdce
Zobrazit další

Další pánská trička

Pánské tričko Premium
Pánská polokošile
Pánské tričko s kontrastními lemy
Pánské tričko SPORT
Zobrazit více