Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Pánské tričko Heavy s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2324 zákazníků. Zobrazit komentáře (370)

Pánské tričko Heavy

Naše nejoblíbenější tričko z nabídky! Tvůj vlastní potisk nejlépe vynikne právě na tomto pánském tričku, které díky speciální úpravě bavlny zaručuje perfektní splynutí potisku s tričkem. Hrubší materiály můžou někdy do potisku prostoupit, což u tohoto trička rozhodně nehrozí. Tričko z velmi jemné a příjemné bavlny doporučujeme jako nejlepší variantu pro všechny, kteří nemají rádi hrubé materiály a volný střih. Potisk vypadá na tomto tričku lépe než na hrubších látkách (máme to odzkoušeno). Střih je úplejší a tričko tak můžete nosit každý den a ne pouze jako tričko "na doma".

Silnější verze základního pánského trička, 100% česaná bavlna (velmi jemná a příjemná na nošení), gramáž 190g/m2. Střih je více na tělo. Maximální kvalita a pratelnost.

Navrhni si vlastní
hana w. 21.11.2018

černá, XXL

VELKÁ SPOKOJENOST, KVALITA PERFEKTNÍ, DODÁVKA RYCHLÁ, OBJEDNÁVALA JSEM UŽ VÍCKRÁT A OPRAVDU VŽDY VŠE V POŘÁDKU. HANA WILLERT

Klára N. 20.11.2018

Bílá, L

Triko je pohodlné a dobře se nosí. Po vyprání je pořád v perfektním stavu.

Jana N. 20.11.2018

černá, XL

Perfektní,děkuji!

Katarína O. 19.11.2018

Krémová, L

Grafika skvela, kvalita trička vyhovujúca celková veľká spokojnosť

Patrik B. 16.11.2018

černá, XL

jste perfektni dekuju :) a material je taky skveli a hlavne pevny kdyz peru :)

Kristýna W. 15.11.2018

černá, L

Oceňuji kvalitu a rychlost dodání.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
I love
Tým ženicha
Ženich
Sandokan
Keep calm
King
Supertáta
Malý princ
Bud Spencer
Česká republika
Pivko
ČSSR
Apple Jobs
Pivní čárky
Tým nevěsty
Trabant auto
Fotbalový míč
Zobrazit další

Další pánská trička

Pánské tričko na tělo
Pánské tričko s kontrastními lemy
Pánské tričko dlouhý rukáv
Pánská polokošile
Zobrazit více