Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dětské tričko s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 613 zákazníků. Zobrazit komentáře (90)

Dětské tričko

Dětské triko z kvalitního materiálu, které skvěle padne každému malému andílkovi i ďáblíkovi. Na výběr máte z řady sytých barev a dětských designů, vybrat si však můžete i vlastní obrázek.

Vhodné pro kluky i holky, 100% bavlna, gramáž 150 g/m2. Velice příjemný a pružný materiál, který je dobře pratelný, takže se skvrn nemusíte bát.

Navrhni si vlastní
Adriana L. 11.2.2019

Bílá, 152 (11-12)

naprostá spokojenost !!!!

Petr Z. 22.1.2019

Bílá, 152 (11-12)

Překvapila mě šíře trička vzhledem k velikosti.

Helena Š. 21.12.2018

jablíčkově zelená, 92 (1-2)

Krásný dárek pro malého kluka, zvířátka jsou z vlastní fotky. Velmi dobrý materiál a hezká barva trička.

Pavol H. 20.11.2018

Zelená, 140 (9-10)

Všetko ok.

Dana Ř. 12.11.2018

Bílá, 152 (11-12)

Rychle, hezke

Linda M. 4.11.2018

Bílá, 152 (11-12)

Velice kvalitní a příjemný materiál,tisk moc hezký,jen ta červená nebyla tak sytá, jak by měla být, ale to až tak nevadí. Velice rychlé dodání, naprostá spokojenost.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Parkour - Zombie Apocalypse
Michael Jackson
iDiot
Fotbalový míč
Gangnam
Fotbalový míč
I love Czech republic
I love
Freddie Mercury
Česká republika
Goodbye Kitty
Me gusta
Jednoduché srdce
Policie
HappyMonster
Freddie Mercury - Queen
Skejťáček
DAB Jednorožec
Zobrazit další

Další dětská trička a mikiny

Dětská mikina
Dětské tričko baseball
Dětské tričko Premium
Dětská mikina bez kapuce
Zobrazit více