Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Hrnek Premium s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2648 zákazníků. Zobrazit komentáře (424)

Hrnek Premium

Máte rádi čaj a kávu? Ať už svůj oblíbený nápoj pijete ráno či přes den, chvilku oddechu si u něj si můžete ještě vylepšit! Vytvořte si hrneček s vlastním originálním postiskem. Při navrhování na něj můžete vložit fotografii vašich nejbližších, nějaký vtípek či logo oblíbeného seriálu a udělat si tak hrneček přesně podle sebe. Navíc se nemusíte omezovat pouze na bílou barvu, můžete si zvolit různé barevné varianty ouška a vnitřku hrnku. Máte firmu? Tento hrnek je ideální pro reklamní účely či pro vytváření firemní identity! Stačí vložit logo společnosti, foto či zajímavý slogan a podívat se, jaké množstevní slevy nabízíme.

Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Navrhni si vlastní
Martina J. 4.12.2018

Bílá

Výborná kvalita. Rychlé doručení. Děkuji.

Peter J. 4.12.2018

vínová-bílá

Vynikající...

Lukáš H. 3.12.2018

Bílá

Jsem nadmíru spokojený , doporučuji a určitě nenakupuji naposledy

Dana J. 3.12.2018

červená-bílá

velmi pěkné

Kateřina G. 3.12.2018

zelená-bílá

Veliké plus pro kvalitu, cenu a dodací lhůtu. Děkuji Vám

Adriana H. 2.12.2018

Bílá

Veľmi pekné, ďakujem :)

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Perníček
I love
Ta nejlepší babička
Medvídek srdce
Nejlepší maminka na světě
In love
Nejlepší tatínek na světě
Ve dvou se to lépe táhne
I love you
Pracovní týden
Heart beat
Merry Christmas
Květinové srdce
Květinový rámeček
Ta nejlepší máma
I love you
Zobrazit další

Další hrnky

Magický hrnek
Plechový hrnek
Hrnek MAX
Termohrnek keramický
Zobrazit více