Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Hrnek s vlastní fotografií
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2912 zákazníků. Zobrazit komentáře (482)

Hrnek Premium

Máte rádi čaj a kávu? Ať už svůj oblíbený nápoj pijete ráno či přes den, chvilku oddechu si u něj si můžete ještě vylepšit! Vytvořte si hrneček s vlastním originálním postiskem. Při navrhování na něj můžete vložit fotografii vašich nejbližších, nějaký vtípek či logo oblíbeného seriálu a udělat si tak hrneček přesně podle sebe. Navíc se nemusíte omezovat pouze na bílou barvu, můžete si zvolit různé barevné varianty ouška a vnitřku hrnku. Máte firmu? Tento hrnek je ideální pro reklamní účely či pro vytváření firemní identity! Stačí vložit logo společnosti, foto či zajímavý slogan a podívat se, jaké množstevní slevy nabízíme.

Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma. Tisk celobarevné hrnky je možné pouze v odstínech šedi.

Navrhni si vlastní
Luděk M. 18.2.2019

Bílá

Bezvadně zpracované. (měl jsem kontrolu grafikem)

Zuzna D. 17.2.2019

světle modrá-bílá

děkuji

Peter V. 16.2.2019

Bílá

Vysledok lepsi ako sme cakali ;)

Kateřina H. 6.2.2019

zelená-bílá

Jsem moc spokojena s vysledkem hrnicku a jsem zvedava na reakci obdarovaneho ;-)

Alica O. 5.2.2019

tmavě modrá-bílá

Spokojná

andrea k. 5.2.2019

Bílá

Velice spokojená,

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Zamilované srdce
I love
Ta nejlepší babička
Medvídek srdce
Nejlepší maminka na světě
Heart beat
Květinový rámeček
Nejlepší tatínek na světě
In love
Malý princ
Rámeček z motýlů
Čtyřlístek
Ve dvou se to lépe táhne
DAB Jednorožec
Rainbow heart
I love you
Merry Christmas
Zobrazit další

Další hrnky

Plechový hrnek
Termohrnek keramický
Magický hrnek
Hrnek Latte 325ml
Zobrazit více