+420 222 744 135
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
  • přehled o vašich objednávkách
  • slevový věrnostní program (více)
  • možnost prodeje vlastních motivů (více)
Registrovat
Nový začátek

 

Kdy se ohlížíte za tím, co se stalo, přemítáte o tom, co bude, plánujete a vymýšlíte, co a jak? Pro někoho je to prostě 1. leden a hotovo, není nad čím dumat. V lednu přece začíná nový kalendářní rok, začíná se nanovo od jedničky, všechno pěkně dokola, ale vlastně jinak. Pro leckoho je ale období nových začátků právě teď. S koncem léta končí jedna etapa a s prvními podzimními dny začíná další.

 

                                      

 

Po úmorných letních parnech se znovu probouzíme do života, po prázdninách a dovolených znovu nastupujeme do spěšných vlaků pracovních a školních povinností. Dokonce i obyvatelé Ulice a dalších seriálů opět po létě s plnou parádou okupují naše televizní obrazovky. Někdo možná změnil práci, někdo v září mění školku, kostičky a panenky za aktovku a slabikář, puberťáci teď opouštějí základku a směřují na střední, na vysokých školách začíná nový akademický rok, zbrusu nové kabáty střídají ve výkladech plavky a slamáky, místo melounů, kupujeme v akci dýně a fíky. Nových začátků je zkrátka habaděj.

Proč bychom měli začínat v polovině zimy? Vždyť to vlastně nedává moc smysl.

PS: i my v OFku jsme se po létě probudili, nadechli a chystáme pro Vás spoustu nového. Nechejte se překvapit a těšte se!

 

Zdroj obrázků: http://pinterest.com/ a http://weheartit.com/