+420 222 744 135
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
  • přehled o vašich objednávkách
  • slevový věrnostní program (více)
  • možnost prodeje vlastních motivů (více)
Registrovat
Sladké sny

Vynálezce polštářků by měl zcela jistě dostat cenu za výrazné přispění k celosvětové spokojenosti. Jen si to vezměte, co takový polštář všechno dokáže. Můžete na něm sladce spát a snít, můžete se na něm celé odpoledne líně povalovat, pomazlit se s ním, vylepšit jím jakékoliv ošoupané křeslo, pohovku či lenošku, malé děti si dávají polštář na židli, aby lépe viděly do talíře, nezbedové svádějí polštářové bitvy, navíc hezky sladěné polštářky dokáží pozměnit a pozvednou jakýkoliv interiér… No zkrátka polštář je skvělá věc a doma se určitě neztratí.

Polštář může také posloužit jako krásný dárek. My v OF se na dárky specializujeme a nedávno jsme pro Vás polštářky ještě vylepšili!

Dříve jsme nabízeli pouze bílou variantu polštářku, sice měla u vás zákazníků úspěch, ale začala nás trošku nudit a jelikož chceme být co nejvíc kreativní a přinášet vám spoustu možností, začali jsme šít polštářky zcela individuálně a hlavně pěkně poctivě ručně.

Jak to tedy vlastně funguje? Vyberete si potisk polštářku, buď nějaký z našich připravených motivů nebo do návrháře vložíte svou vlastní fotografii či obrázek. Ze širokého spektra si zvolíte barvu polštářku, přidáte originální text nebo vzkaz pro obdarovaného a objednáte. My poté vezmeme látku od kvalitního českého dodavatele, nastříháme ji, potiskneme a předáme jedné z našich švadlen, která  polštářek přímo pro vás ušije. Jedinečný a poctivý dárek máte doma do jednoho týdne od objednání. Víme, že Vánoce jsou ještě daleko, ale neznáte někoho, komu by z lásky darovaný polštářek udělal velkou radost?