Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní batoh
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 45 zákazníků. Zobrazit komentáře (9)

Batoh

Praktický batoh ideální k potisku vlastním designem. Vyberte některou ze svých fotek či text a my vám vytvoříme batoh přesně podle vašich představ.

velikost 450 x 300 x 170 mm - nastavitelny popruh s kapsou pro mobil - chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř + 1 menší přední přihrádka - objem : 20L

Navrhni si vlastní
Lucie T. 18.12.2018

černá

Batoh je skvělý, nemám co dodat. :-)

Lucie N. 18.12.2018

černá

TOP TOP TOP

Martina M. 9.12.2018

černá

Krásný batoh. Jsem moc spokojená. Děkuji

Šárka M. 4.9.2018

černá

Velmi oceňuji ochotu a pomoc paní co mi pomáhala s potiskem a konečnou vizáží. Batoh se nám velmi líbí. Jen by tištěná část batohu mohla být napevno. Jinak jsme spokojeni.

žaneta p. 29.5.2018

černá

Vše perfektní rychlé dodání super komunikace všem doporučuji

Milan M. 10.11.2015

černá

Skvělé! Je to již druhý batoh, co jsem koupila.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Parkour - Zombie Apocalypse
Michael Jackson
Je to napichu
MEME Troll
Evolution Hockey
Kawaii cupcake
House
Železný kříž
Come to dark side
Vlk
Plameňák
Keep calm
Červený trpaslík
Medvídek srdce
Darth Vader
Show Must Go On, freddie mercury
Mickey Mouse
Panda
Zobrazit další

Další škola

Bavlněný vak na záda
Penál
Penál all-inclusive
Linkovaný deníček
Zobrazit více