Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Bryndák - Bryndák s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 4 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Bryndák

Vytvořte stylový a praktický doplněk i pro vaše nejmenší. Nyní máte možnost vložit si svůj vlastní design na tento slušivý bryndáček, který je vytvořen z příjemné směsi bavlny a polyesteru. Ať už zvolíte některý z našich dětských motivů nebo vložíte svou grafiku, zaručeně bude mít vaše dítko originální kousek, který mu bude záviďet okolí nejen z batolecích řad.

Dětský bryndák se suchým zipem za krkem jsou perfektním dárkem pro ty nejmenší. Vnější povrch je příjemný a hladký, takže tisk na něm je opravdu kvalitní. Odolný a dlouhotrvající materiál zaručují polyetserová a bavlněná vlákna. Zadní část je tvořena měkkým froté materiálem.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Jan M. 25.9.2018 17:56
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Modrá, univerzal

Dominika H. 15.9.2018 19:44
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Žlutá, univerzal

Adriana M. 10.9.2018 17:13
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Modrá, univerzal

Markéta B. 14.3.2018 15:23
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další bryndáky

Vyberte potisk na váš dárek

Jednorožec
Malý princ
Pivní čárky
Chuck Norris
Kočička
Kruh zvířátek
Jsem zlobidlo
I love you
Jednoduché srdce
Svatba
Vyplazený jazyk
MEME Freddie Mercury
Štamgast
knír movember
I love
Zamilované srdce
Medvídek srdce
Darth Vader
Tým nevěsty
Plameňák
Česká republika
Usměvavý obličej / smiley face
Prasátko
Evolution Bicycle
Sovičky
James Bond
Kačenka
Pivní srdce
Nejsem Pražák
Army Baby
Music beat
Who is your daddy
Svatba
Jelen
Hustej děda
Beruška
Czech drinking team
Žabka
Panda
Kočka a srdce
I'm Hobbit
Bud Spencer
Zobrazit další