Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Černý hrnek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 49 zákazníků. Zobrazit komentáře (17)

Černý hrnekKvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehce znatelný obdélník, jak je naznačeno na náhledovém obrázku. Pozor - aby byl vybraný potisk vidět přesně při držení v pravé ruce, je nutné ho umístit cca doprostřed pravé třetiny roztažené plochy hrnku (ale zvolit vhodný rozměr, aby nezasahoval mimo naznačenou potiskovou plochu)

Navrhni si vlastní
Jakub Š. 27.1.2019

černá

Podklad potisku neni uplně černy jak by se mohlo zdat, ale spiše hodně tmavě hnědy. A jeden ze dvou hrnku ma cca o 5mm posunuty potisk smerem dolu (oproti druhemu). Nicmeně vypadaji dobře a kvalita potisku je dobra mohu Doporučit.

Eunika L. 23.12.2018

černá

Skvela prace. Neskutecna rychlost zpracpvani objednavky, vyborna komunikace, mohu jen doporucit. Tisk je uzasny a jsem moc spokojená, mohu jedine doporučit! DEKUJI.

Simona J. 19.12.2018

černá

Krásný hrnek, krásný potisk

Miroslav K. 16.12.2018

černá

Všetko ok. Velmi pekná potlač.

Michelle K. 15.12.2018

černá

Obojí super, určitě udělají radost ????

Anežka K. 10.12.2018

černá

Super! Nikde jinde jsem nesehnala celý černý hrneček:)

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Nejlepší tatínek na světě
Vlk
Jednoduché srdce
Angel and devil
Apple Jobs
Slon a srdíčka
Medvídek s balónky
Rozlétané srdce
Zamilované srdce
Heart beat
I love you
Love
Drink coffee and be happy
Freddie Mercury
King
Jsem pejskař
Býk
Štír
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Termohrnek keramický
Zobrazit více