Switch to English  X 
Poslední šance! Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Černý hrnek - Černý hrnek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 27 zákazníků. Zobrazit komentáře (10)

Černý hrnekKvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehce znatelný obdélník, jak je naznačeno na náhledovém obrázku. Pozor - aby byl vybraný potisk vidět přesně při držení v pravé ruce, je nutné ho umístit cca doprostřed pravé třetiny roztažené plochy hrnku (ale zvolit vhodný rozměr, aby nezasahoval mimo naznačenou potiskovou plochu)

Navrhni si vlastní
Martin K. 27.10.2018

černá

moc pěkné barvy potisku:)

Petra R. 22.10.2018

černá

Splnilo očekávání

Dana U. 2.9.2018

černá

Velká spokojenost rychlé dodání. Děkuji.

Linda H. 2.5.2018

černá

Parádně odvedená práce, objednala jsem další produkt.

Petra B. 8.4.2018

černá

Vše supr.I stránky jsou skvělé.DĚKUJI a doporučuji.

Miroslava K. 10.2.2018

černá

Velice rychlé dodání zboží. Spokojenost.Rozhodně obchod doporučuji.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
I love you
Medvídek srdce
Heart beat
The Godfather - Kmotr
In love
Angel and devil
Vlk
Medvídek s balónky
Apple Jobs
Slon a srdíčka
Býk
Policie
Biker
Zamilované srdce
Nejlepší maminka na světě
I love
Love tree
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Plechový hrnek
Hrnek Latte 325ml
Zobrazit více