Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dámská mikina bez kapuce s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 9 zákazníků. Zobrazit komentáře (4)

Dámská mikina bez kapuce

Nenoste tuctové mikiny, které koupíte na každém rohu. Vytvořte si skutečný originál, který vám u nás vyhotovíme přesně podle vašeho přání. Získáte tak nejen originální kousek, ale také nemusíte se bát, že by jste v mikině potkali ještě někoho dalšího. Protože váš nápad, zůstane jen váš.

280 g/m², 80% česaná ring spun bavlna, 20% polyester s česanou fleecovou podšívkou (šedý melír: 70% bavlna, 30% polyester), vnitřní kartáčovaný povrch mikiny dodává nejen teplé, ale také příjemné vlastnosti.

Navrhni si vlastní
Zuzana P. 27.1.2019

Bílá, XS

Přesně pidle představ a naprostý originál ☝️

Kristýna S. 24.11.2018

Námořní modrá, S

Skvělý potisk, skvělá kvalita jak mikiny tak potisku, jedině doporučuji.

Markéta F. 25.10.2018

Světle šedý melír, M

Zatím jsem ji neprala, ale myslím, že naruby prané v pohodě vydrží. Na vnitřní straně mikiny by lépe vyhovovala bavlna.

Patrik J. 19.12.2017

černá, S

potisk bol trochu posunutý. Bolo to však spôsobené aj mojou chybou pretože som si to nedal skontrolovať odborníkom, nič čo by trochu farby na textil nevyriešilo, inak maximálna spokojnosť. :)

Monika K. 23.1.2019

Světle šedý melír, L

Dora C. 16.12.2018

Bílá, S

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Love cat
I Love Amsterdam
SAUSAGE DOG
Freddie Mercury
Best friends forever
Keep calm
Malý princ
Michael Jackson
I love
Heart beat
Love
Karel Gott
Jednorožec
Guy Fawkes - Anonymous
Jednoduché srdce
Ve dvou se to lépe táhne
Lev
House
Zobrazit další

Další dámské mikiny

Dámská mikina s kapucí
Retro sportovní bunda Baseball unisex
Dámská mikina na zip
Dámské tepláky