Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dámské tričko velký výstřih s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 280 zákazníků. Zobrazit komentáře (56)

Dámské tričko velký výstřih

Dámské tričko z přiléhavého materiálu s hlubším výstřihem, ve kterém vynikne vaše postava. Tričko je jako dělané na některý z našich sexy motivů, které najdete v našem návrháři. Vhodné na každodenní nošení.

Lehké módní tričko s velkým výstřihem, gramáž 155 g/m2, 100% bavlna, velmi jemný materiál. Ať už na koncert nebo ven, takhle klasika vám skvěle padne a pohladí.

Navrhni si vlastní
Adéla N. 23.1.2019

Blankytně modrá, S

tenhle střih trička je překrásný, jen má na můj vkus až moc velký výstřih, který se zase z obrázku nezdá že bude až tak velký

Vašek L. 15.12.2018

Bílá, S

Super děkuju moc

Dana P. 29.7.2018

černá, L

Tričko mi připadá kvalitou průměrné a potisk byl v pořádku.Děkuji

Božena K. 28.6.2018

Bílá, S

zatiaľ som veľmi spokojna

Jitka D. 21.5.2018

Bílá, XL

Jsem spokojená, je to pěkné a vypadá to lépe než jsem čekala. Díky

Mirka F. 9.5.2018

Červená, M

Příjemná látka, potisk přesně jako na návrhu, celkově naprostá spokojenost!!

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Tým nevěsty
Nevěsta
Malý princ
Nevěsta
Freddie Mercury
Michael Jackson
Freddie Mercury - Queen
Jednoduché srdce
Keep calm
Rozcvička
Svatba
No drama llama
Sob Rudolf
Kurt Cobain
Smile
Sandokan
Kotva
Slovácký cibulákový vzor
Zobrazit další

Další dámská trička

Dámské tričko Classic
Dámské tričko Elegance
Dámské tričko V-výstřih
Dámské tričko dlouhý rukáv kulatý výstřih
Zobrazit více