Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dětské dupačky s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Dětské dupačky

Příjemné dupačky z jemné bavlny s originálním potiskem se hodí pro malé andílky i ďáblíky, je to také skvělý dárek pro všechny novorozence. Ten, kdo se někdy staral o nějaké to mimčo jistě ví, že čisté body se nikdy neztratí! Potiskneme vám jej dle vašeho návrhu vlastní fotkou, obrázkem či nápisem, takže v tomhle oblečku si své mimi rozhodně nespletete. A pokud nemáte dostatek inspirace k vlastnímu potisku, mrkněte se na naše roztomilé dětské motivy, určitě si vyberete.

Dětské dupačky ze 100% česané bavlny. Zapínají se mezi nožičkama na patentky bez obsahu niklu. Zejmána maminky s citlivými dětmi toto ocení. Dlouhý rukáv i nohavičky umožňují dupačky nosit i v chladnějším obdobíDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Lucia K. 30.5.2018 17:44
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Šedý melír, 3-6m

Jan N. 21.5.2018 21:39
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, 3-6m


Další komentáře

Další oblečení pro miminka

Vyberte potisk na váš dárek

Brazilská vlajka
Jednorožec
Michael Jackson
Poker face
Jednoduché srdce
I love
Malý princ
Holčička
Medvídek srdce
Medvídek s balónky
I love Czech republic
Darth Vader
Policie
Květinový rámeček
Kruh zvířátek
Hroch
Slon a srdíčka
Bud Spencer
Zamilované srdce
Amorův šíp
Metallica
Big sister
Ten nejlepší brácha
Big brother
I love you
Česká republika
Sovičky
Vyplazený jazyk
Bublina bez textu
Beruška
ČSSR
Czech drinking team
Zamilovaní ptáčci
Šmoulí hlava
Teddy with heart
little child
Who is your daddy
Slůně
JELEN
Sob Rudolf
Zamilovaná žirafa
Little sister
Zobrazit další