Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dětské tričko baseball s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 9 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Dětské tričko baseball

Stylové tričko pro děti s barevnými rukávy ve stylu baseball zaručí vašim dětem moderní vzhled a pro ně zase pohodlí a komfort. Je vhodné pro potisk jakéhokoliv motivu podle vašich představ. Vytvořte spolu originál, který nebude chtít ani svléknout.

185 g/m², 100% česaná bavlna ring spun, předepraná, raglánové rukávy a náplet u výstřihu v kontrastní barvě, boční švy, dvojité švy u raglánového vsazení, na ukončení rukávů a v pase

Navrhni si vlastní
Sarka K. 21.12.2017

Bílá/červená, 3/4 (98/104)

Napis je vys nez je na objednavkovem obrazku. Potisk vypada ok i po vyprani

Darina S. 17.6.2017

Bílá a temně modrá, 12/14 (152/164)

Syn je nadšený. Velká spokojenost.

Jiří H. 30.1.2019

Bílá a temně modrá, 9/11 (134/146)

Martina H. 21.12.2018

Bílá a temně modrá, 12/14 (152/164)

Pelageya Y. 15.2.2018

Bílá/červená, 9/11 (134/146)

Radomíra K. 22.11.2017

Bílá a temně modrá, 7/8 (122/128)

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Mario Mushroom
Vlk
Parkour - Zombie Apocalypse
Michael Jackson
I love Czech republic
Masaryk
Amorek
COOL DAD
Čáp s holkou
Fotbalový míč
Sandokan
Smile
Spiderman
Michael
Hokej
James Bond
Beetle
Zobrazit další

Další dětská trička a mikiny

Dětské tričko
Dívčí tričko Melody
Dětská mikina
Dětské tričko Premium
Zobrazit více