Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Flash disk USB 8 GB s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 26 zákazníků. Zobrazit komentáře (4)

Flash disk USB 8 GB

Elegantní kovové tělo vás zaujme hned na první pohled. Navíc díky stylovému vzhledu bude flash disk také skvělým módním doplňkem! Potěšení budete i z malého rozměru těla, které flash disk předurčuje k použití i v menších noteboocích a tabletech s USB porty. Můžete si na něj navíc zvěčnit svůj oblíbený motiv, fotografii, ale například i firemní logo. Skvělý dárek nejen pro IT nadšence.

Moderní flash disk s kapacitou 8GB. Odolné a pevné kovové tělo chrání celý výrobek před poškozením.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Lenka J. 25.11.2018

Bílá

Celková maximalna spokojnosť s nákupom aj produktom, môžem len odporúčať ;-)

Michal Š. 3.11.2018

Bílá

Produkt je perfektní, popravdě jsem ani nečekal takovou kvalitu a provedení. Co se týče potisku, poprvé musím oponovat Vaší práci. Co se týče kvality jako takové - poměrně to jde, problém je jinde. Navolil jsem si úplně jiné barvy, než přišly a obsah je posunutý níže, takže je text částečně neviditelný, i když je pod ním trochu mezera. Každopádně se takovéto věci mohou stát, takže to chápu. Doufám však, že příště již budu opět plně spokojen.

Dagmar F. 21.1.2018

Bílá

Kvalitní, krásné, rychlé dodání. Naprostá spokojenost.

Martina T. 12.11.2017

Bílá

Krásné provedení

Kateřina U. 23.1.2019

Bílá

Eva J. 22.1.2019

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

plachetnice
Malý princ
Queen
Karel Gott
Plameňák
Freddie Mercury - Queen
Love
Myslím na tebe
Evolution Bodybuilder
Winner
Jednoduché srdce
Apple Jobs
Jednorožec
Zamilované srdce
I love
Freddie Mercury
Nejlepší maminka na světě
Mickey Mouse
Zobrazit další

Další mobil a pc

Pouzdro na mobil