Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Flash disk USB 8 GB s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 21 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Flash disk USB 8 GB

Elegantní kovové tělo vás zaujme hned na první pohled. Navíc díky stylovému vzhledu bude flash disk také skvělým módním doplňkem! Potěšení budete i z malého rozměru těla, které flash disk předurčuje k použití i v menších noteboocích a tabletech s USB porty. Můžete si na něj navíc zvěčnit svůj oblíbený motiv, fotografii, ale například i firemní logo. Skvělý dárek nejen pro IT nadšence.

Moderní flash disk s kapacitou 8GB. Odolné a pevné kovové tělo chrání celý výrobek před poškozením.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Dagmar F. 21.1.2018

Bílá

Kvalitní, krásné, rychlé dodání. Naprostá spokojenost.

Martina T. 12.11.2017

Bílá

Krásné provedení

Anna M. 12.8.2018

Bílá

Ján Š. 25.4.2018

Bílá

Hana B. 4.4.2018

Bílá

Lenka S. 31.1.2018

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

plachetnice
Music beat
Lev
Malý princ
Plameňák
Heart beat
Evolution Bodybuilder
Winner
Myslím na tebe
Londýn
Beruška cestovatelka
Svědek
Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Apple Jobs
Nejlepší maminka na světě
Jednorožec
House
Zobrazit další

Další mobil a pc

Pouzdro na mobil
Smart obal na tablet