Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Hrnek Latte 325ml - Vytvoř si vlastní hrnek latte
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 201 zákazníků. Zobrazit komentáře (39)

Hrnek Latte 325ml

Vytvoř si vlastní hrnek na oblíbenou kávu latté. Můžeš vložit vlastní fotku i text. Hrnek má samozřejmě využít nejen na kávu, ale i na čaj. Navíc je to originální dárek.

Glazovaný hrnek nejen na latte, ale samozřejmě i dobrý čaj :-) Rozměry: Výška - 9,8 cm Objem: 325ml

Navrhni si vlastní
Matěj V. 16.10.2018

Bílá

Moc pěkné, povedlo se.

Veronika S. 11.10.2018

Bílá

Tento hrneček se mi velice líbí a jsem s ním spokojena.

Veronika S. 22.7.2018

Bílá

Moc hezké.

Sona U. 27.6.2018

Bílá

Salka je presne ako som si ju predstavovala.

Daniela P. 12.6.2018

Bílá

Naprostá spokojenost

Martina K. 6.6.2018

Bílá

Prosím příště lepší kontrola hrnečků, nahoře zrovna u přední části trošičku vykousnutý, kdyby to bylo vzadu nevadí, ale u té přední části je to trošku problém když to dávám jako dárek ... jinak samozřejmě vše bez problémů a spokojenost

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Nejlepší maminka na světě
War-peace
Medvídek srdce
I love you
Malý princ
Ve dvou se to lépe táhne
In love
Starwars coffee
Heart beat
Květinové srdce
Beruška
Apple Jobs
Ta nejlepší babička
Nejlepší tatínek na světě
I love you
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Plechový hrnek
Hrnek MAX
Zobrazit více