Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Hrnek MAX s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 157 zákazníků. Zobrazit komentáře (41)

Hrnek MAX

Velký hrneček pro ty, co potřebují po ránu opravdu velkou dávku kávy, kakaa nebo čaje. Při navrhování na něj můžete vložit fotografii vašich nejbližších, nějaký vtípek či logo oblíbeného seriálu a udělat si tak hrneček přesně podle sebe. Doplníte-li osobní věnování, vytvoříte originílné dárek od srdce, který vždy potěší.

Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 450 ml

Navrhni si vlastní
Hana S. 20.12.2018

Bílá

Super provedení!

Monika N. 19.12.2018

Bílá

Myslím, že to bude skvělý dárek. Děkuji vám za jeho umožnění.

Filip J. 19.12.2018

Bílá

Měl jsem z toho velký strach, když jsem výsledný produkt neviděl dopředu. Hrnek mě ale velmi mile překvapil a jsem rád, že jsem u vás zakoupil. Mockrát děkuji.

Petra M. 15.12.2018

Bílá

Rychle vyrizeni a doruceni:)

Jana K. 15.12.2018

Bílá

Nádhera ????

Jan D. 25.11.2018

Bílá

Vstricnost prodavajicho je na vysoke urovni. Rad se sem budu vracet.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Zamilované srdce
Tea bag
Jednoduché srdce
Nejlepší maminka na světě
Malý princ
Nejlepší tatínek na světě
Medvídek srdce
I love
Heart beat
Ve dvou se to lépe táhne
Rainbow heart
Ta nejlepší máma
I'm a dad, what is your superpow
Ta nejlepší babička
Ta nejlepší ségra
Queen
Letadlo
Love tree
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Magický hrnek Latte
Zobrazit více