Switch to English  X 
Poslední šance! Informace ohledně dodání dárků do Vánoc zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Klíčenka ovál s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 59 zákazníků. Zobrazit komentáře (11)

Klíčenka ovál

Kovová klíčenka oválného tvaru je vhodná prostě pro všechny. Je jednoduchá, ale přitom elegantní díky vytvarovanému připevnění na kroužek. Kovový materiál zaručuje trvanlivost výrobku a odolnost vůči poškrábání. Oválná část je připravena pro potisk podle vašich představ. Vložte například svou fotku a klíčenku podarujte všem těm, kterým byste stále chtěli být na blízku.

Kovový přívěšek na klíče v jednoduchém oválném tvaru. Klíčenka je zabalena v černé dárkové krabičce s černou sametovou vložkou.

Navrhni si vlastní
Patrik H. 5.11.2018

Bílá

Doporučuji

Michaela H. 31.10.2018

Bílá

Úplně super prace

Lenka A. 25.9.2018

Bílá

Není co vytknout.

Alena K. 25.9.2018

Bílá

Vše v naprostém pořádku - krásný výrobek,bleskové dodání!

JIŘINA P. 31.7.2018

Bílá

vše ok,nakupuji a tvořím zde už poněkolikáté.

Marie T. 23.5.2018

Bílá

velmi kvalitně zpracováno. Barvy syté, potisk výrazný.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Čtyřlístek
Jednoduché srdce
Trabant auto
Hustá mrkev
I love
liška
Best Friends
To jsem z toho jelen
Trabant
Lev
Kačenka
Karavan
Kurt Cobain
Žába
Vosa
Home Sweet Home
Malý princ
Cannabis
Zobrazit další

Další dámské doplňky

Bavlněné ponožky
Taška nákupní prodloužená
Peněženka
Celopotištěný vak na záda
Zobrazit více