Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Klíčenka ovál s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 92 zákazníků. Zobrazit komentáře (16)

Klíčenka ovál

Kovová klíčenka oválného tvaru je vhodná prostě pro všechny. Je jednoduchá, ale přitom elegantní díky vytvarovanému připevnění na kroužek. Kovový materiál zaručuje trvanlivost výrobku a odolnost vůči poškrábání. Oválná část je připravena pro potisk podle vašich představ. Vložte například svou fotku a klíčenku podarujte všem těm, kterým byste stále chtěli být na blízku.

Kovový přívěšek na klíče v jednoduchém oválném tvaru. Klíčenka je zabalena v černé dárkové krabičce s černou sametovou vložkou.

Navrhni si vlastní
Petra H. 11.2.2019

Bílá

Super krásné

Zuzana D. 11.2.2019

Bílá

Na krabičce je uvedeno Made in China, to nevypadá pěkně..

Lukáš G. 20.12.2018

Bílá

Perfektní provedení

Nikola R. 18.12.2018

Bílá

Ja jsem maximalne spokojena. Objednavala jsem si to jen tak pro pritele, jen takovy mezi darecek. S tim, ze kdyz by se mi to nelibilo, tak bych to nekam zahrabala a uz bych to nevytahla :D Dneska jsem tedy pro to sla byla jsem hrozne zvedava, otevru to a takova nadhera. Fotka je vazne perfektni, zadny rozmazani, nic. Kdyz jsem to otvirala najednou me prepadlo takovy zamrazeni, ze vlastne to je perfektni darek, ktery dat pritelovi, jen tak pro poteseni. Jeste neco laskyplneho napsat a je to. Ja moc dekuju, za tak skvele odvedenou praci. 100%doporucuji.

Jarmila H. 18.12.2018

Bílá

Spokojená velmi povedené. Vše bez problémů.

Patrik H. 5.11.2018

Bílá

Doporučuji

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Čtyřlístek
Trabant auto
Myšky
Karavan
Kačenka
Veverka
Hustá mrkev
Beetle
I love
Rainbow heart
Prasátko
To jsem z toho jelen
Show Must Go On, freddie mercury
Trabant
Kozoroh
Best Friends
Beruška
Zobrazit další

Další dámské doplňky

Bavlněné ponožky
Kalhotky Short
Zrcátko
Háček na tašku
Zobrazit více