Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Klíčenka srdce s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 48 zákazníků. Zobrazit komentáře (7)

Klíčenka srdce

Obdarujte své blízké a milované osoby dárkem, kterým přesně vyádříte co k nim cítíte. Originální klíčenka ve tvaru srdce bude skvělým dárkem nejen k Valentýnu. Vložte svou či jinou fotografi, oblíbený motiv nebo zajimavou texturu, která vám na klíčích bude stále připomínat například vaši lásku nebo třeba i čtyřnohého miláčka.

Kovový přívěšek na klíče v zamilovaném srdcovém tvaru. Klíčenka je zabalená v černé dárkové krabičce s černou sametovou vložkou.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Taťána D. 27.1.2019

Bílá

Úžasná

Lída J. 21.1.2019

Bílá

tahle klíčenka se mi líbí ze všech dárků nejvíc

Michaela M. 24.12.2018

Bílá

Spokojenost

Erika F. 23.12.2018

Bílá

moc krásná v provedení

Eva V. 4.6.2018

Bílá

Jsem spokojená.Rychlé dodání.Děkuji.

MARCELA Š. 28.3.2018

Bílá

Super

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Freddie Mercury
Nejlepší maminka na světě
Show Must Go On, freddie mercury
Cannabis
Nejlepší tatínek na světě
Ve dvou se to lépe táhne
Freddie Mercury - Queen
Ovečka
Veverka
Michael
Zamilované žirafy
Jednoduché srdce
Malý princ
Ta nejlepší babička
Zamilované srdce
Česká republika
Medvídek srdce
Beruška
Zobrazit další

Další domov

Propiska se stříbrným klipem
Rohožka
Šňůrka na krk
Maska na spaní - škraboška
Zobrazit více