Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Kšiltovka Classic Color s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 30 zákazníků. Zobrazit komentáře (11)

Kšiltovka Classic Color

Další druh kšiltovky se pyšní klasickým a tolik oblíbeným vzhledem s kontrastními detaily, který ocení nejen mladší generace. A pokud chceš okolí dostat skutečným originálem, stačí si vložit nápis nebo design, který ti na ni zhotovíme přesně podle tvého návrhu. Nech si vyrobit jedinečný kousek pro sebe, nebo vytvoř týmové kšiltovky pro celou partu.

Bavlněná kšiltovka s větracími otvory a možností regulace velikosti na suchý zip v zadní části. Prošívaný kšilt z pevného a ohebného materiálu. Větrací otvory a detail na kšiltu je v kontrastní barvě. Potisk formou ekosolvent folie, u světlého textilu je potisk hezky znatelný, zatímco fólie témeř neznatelná. U tmavých barev je folie tvarově oříznutá dle motivů, tudíž je lesklejší a kontrastně viditelnější.

Navrhni si vlastní
Kateřina N. 16.12.2018

Modrá a béžová

Opravdu kvalitní kšiltovka, která padne i velkýmu chlapovi. Písmo bude určitě držet. Rozhodně doporučuji.

Dana Š. 12.12.2018

Červená a bílá

Spokojnosť

Michal H. 28.8.2018

Černá a šedá

Skvělá práce, určitě se nebudu bát zas něco objednat.

Ján B. 30.7.2018

Červená a bílá

som veľmi spokojný

Jarko S. 2.5.2018

Černá a šedá

Logo mám kulaté ale na čepici to vypadá jakoby to někdo stříhal nůžkami na nehty

Jana M. 28.4.2018

Černá a šedá

Som veľmi spokojná. Synovi sa šiltovka páči a stále ju nosí.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Tým ženicha
Policie
Basketbal
Kůň
I love
Ženich
Music beat
Apple Jobs
Heart beat
Mapa světa
Svědek
Miminko
Gurman
I love you
Lev
Štír
Drink to Enjoy Life
Žabka
Zobrazit další