Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Kšiltovka Snapback Color s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 8 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Kšiltovka Snapback Color

Rapperská čepice s plochým kšiltem nesmí chybět při každodenním brázdění ulice, to je jasná věc. S kamarády si na ni můžete vložit vlastní hlášky, název vaší bandy nebo využít našich speciálních fólií (zlatá, stříbrná, neonová nebo svítící) a udělat si z kšiltovky módní kousek. Na kšiltovku si vlož vlastní text, klikni na něj a přebarvi podle tvého gusta.

6-ti panelová kšiltovka tvořená 100% bavlnou. Rovný prošívaný kšilt a retro nastavení velikosti v rozmezí 53-58cm

Navrhni si vlastní
Veronika P. 18.7.2018

bílá/černá

Pavel J. 9.4.2018

Černá a modrá

Pelageya Y. 15.2.2018

Černá a červená

Jan K. 1.10.2017

Černá a modrá

Matěj S. 27.9.2017

Černá a modrá

Michaela H. 19.9.2017

Černá a modrá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Ženich
Cannabis
Panda rentgen
Gurman
Kozoroh
Speed limit
V jako Vodka
Znáte mě z TV
Kočka - Čiko
Člověče, nezlob se!
Gekon
Guy Fawkes - Anonymous
Evolution Pig
Tým ženicha
I love
Music beat
Fuck You Very Much
Heart beat
Zobrazit další

Další kšiltovky

Kšiltovka Snapback Rapper
Kšiltovka Classic
Sportovní kšiltovka
Kšiltovka Army