Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 4 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Kšiltovka Snapback Color

Rapperská čepice s plochým kšiltem nesmí chybět při každodenním brázdění ulice, to je jasná věc. S kamarády si na ni můžete vložit vlastní hlášky, název vaší bandy nebo využít našich speciálních fólií (zlatá, stříbrná, neonová nebo svítící) a udělat si z kšiltovky módní kousek. Na kšiltovku si vlož vlastní text, klikni na něj a přebarvi podle tvého gusta.

6-ti panelová kšiltovka tvořená 100% bavlnou. Rovný prošívaný kšilt a retro nastavení velikosti v rozmezí 53-58cmDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Jan K. 1.10.2017 17:05
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Černá a modrá, univerzal

Matěj S. 27.9.2017 17:53
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Černá a modrá, univerzal

Michaela H. 19.9.2017 17:52
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Černá a modrá, univerzal

Addrian D. 30.8.2017 17:02
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Černá a růžová, univerzal


Další komentáře

Další kšiltovky

Vyberte potisk na váš dárek

Ženich
I love
Cannabis
Nevěsta
Kotva
Svědek
Tým ženicha
Jednoduché srdce
Heart beat
Music beat
Lev
Biker
Tým nevěsty
I love you
moustache
BEEE
Apple Jobs
Manželství
Vypnout
Darth Vader
Haf Haf
Motýl
Fleky
iHruska
Elvis
Cowboy
Porn star
Valentine's drink
Dej ty pracky pryč
Basketbal
Plameňák
Drink to Enjoy Life
Policie
Mapa světa
Monday
Horse
iMrkev
Psycho
Guy Fawkes - Anonymous
Opice flek
Gurman
Fuck You Very Much
Zobrazit další