Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Kšiltovka Snapback Color s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 9 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Kšiltovka Snapback Color

Rapperská čepice s plochým kšiltem nesmí chybět při každodenním brázdění ulice, to je jasná věc. S kamarády si na ni můžete vložit vlastní hlášky, název vaší bandy nebo využít našich speciálních fólií (zlatá, stříbrná, neonová nebo svítící) a udělat si z kšiltovky módní kousek. Na kšiltovku si vlož vlastní text, klikni na něj a přebarvi podle tvého gusta.

6-ti panelová kšiltovka tvořená 100% bavlnou. Rovný prošívaný kšilt a retro nastavení velikosti v rozmezí 53-58cm.Potisk formou ekosolvent folie, u světlého textilu je potisk hezky znatelný, zatímco fólie témeř neznatelná. U tmavých barev je folie tvarově oříznutá dle motivů, tudíž je lesklejší a kontrastně viditelnější.

Navrhni si vlastní
Ladislav O. 28.1.2019

Černá a červená

Nevsimol som si ,ze by bola na vyber velkost siltovky. Prisla mala.Ale inac spokojnost. Nabuduce odkomunikujem zmenu velkosti.

Veronika P. 18.7.2018

bílá/černá

Pavel J. 9.4.2018

Černá a modrá

Pelageya Y. 15.2.2018

Černá a červená

Jan K. 1.10.2017

Černá a modrá

Matěj S. 27.9.2017

Černá a modrá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Apple Jobs
Ženich
Music beat
Kozoroh
Gurman
Panda rentgen
Cannabis
Speed limit
Gekon
Kočka - Čiko
Člověče, nezlob se!
V jako Vodka
Znáte mě z TV
Evolution Pig
I love
Policie
Heart beat
Střelec
Zobrazit další

Další kšiltovky

Kšiltovka Snapback Rapper
Kšiltovka Classic
Kšiltovka Army
Sportovní kšiltovka