Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Kšiltovka Snapback Rapper s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 190 zákazníků. Zobrazit komentáře (39)

Kšiltovka Snapback Rapper

Rapperská čepice s plochým kšiltem nesmí chybět při každodenním brázdění ulice, to je jasná věc. S kamarády si na ni můžete vložit vlastní hlášky, název vaší bandy nebo využít našich speciálních fólií (zlatá, stříbrná, neonová nebo svítící) a udělat si z kšiltovky módní kousek. Na kšiltovku si vlož vlastní text, klikni na něj a přebarvi podle tvého gusta. V nabídce barev najdeš i právě zmiňované efektní barvy, se kterými bude tvá čepice úplně nejvíc vymakaná.

100% bavlna (twill), 5 dílná, vysoký profil, plochý kšilt, nastavitelná spona v retro stylu Pozn.: Při potisku vrchní části kšiltu, bude z technologických důvodů odstraněna samolepka "Snapback". Potisk formou ekosolvent folie, u světlého textilu je potisk hezky znatelný, zatímco fólie témeř neznatelná. U tmavých barev je folie tvarově oříznutá dle motivů, tudíž je lesklejší a kontrastně viditelnější.

Navrhni si vlastní
Michaela K. 10.12.2018

černá

Skvělá práce

Jana Ž. 27.11.2018

černá

rychlé dodání, maximální spokojenost!

Pavlína H. 21.11.2018

černá

Snapback je úplně stejný jako na obrázku. Dodání bylo rychlé a vše proběhlo naprosto v pořádku.

Radoslav M. 28.10.2018

černá

Akurat dlhsie cakat treba ale je to specialna vyroba a komunikacia bola na urovni a vsetko islo ako malo cize zamna objednam aj nieco dalsie ????

Michal L. 22.10.2018

černá

Super

Pavla K. 17.10.2018

černá

S výrobkem a jeho kvalitou jsem velice spokojená. Bohužel jsem na něj musela dlouho čekat. Na webu bylo uvedeno, že je daný produkt na skladu, ale nebyl.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Ženich
Apple Jobs
Music beat
Heart beat
BEEE
Tým ženicha
Everybody lies
Trabant
iHruska
Fighter
Mapa světa
Guy Fawkes - Anonymous
Nevěsta
Lyžař až za hrob
Cat polygon
Psycho
Býk
Zobrazit další

Další kšiltovky

Kšiltovka Classic
Kšiltovka Snapback Color
Kšiltovka Army
Sportovní kšiltovka