Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Kuchyňská zástěra s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 225 zákazníků. Zobrazit komentáře (53)

Kuchyňská zástěra

Rozvesel si vaření zástěrou s vtipným potiskem! Pokud tě na blbinky moc neužije a vaření bereš opravdu vážně, zástěru ti potiskneme jakýmkoliv jiným obrázkem. Na zástěru si můžeš umístit vlastní potisk, text nebo fotku a vytvořit tak originální dárek. Mamince zástěru "nejlepší kuchařka", tátovi třeba "steak master" a své přítelkyni "láska prochází žaludkem". Volbu už necháme na tobě! Zástěra je profesionálního střihu a hodí se také do běžného gastro provozu.

Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 280 g/m², nastavitelný popruh kolem krku s přezkou, popruh na zavázání kolem pasu, prostorná kapsa na břiše. Míry: délka 90cm, šířka: 76cm, kapsa: délka: 20cm, šířka: 31,5cm

Navrhni si vlastní
Elena S. 3.12.2018

Šedá

Super!!! Odporúčam!

Alena D. 27.11.2018

Černá

moc pěkná

Magdaléna D. 14.11.2018

Černá

Kvalita naprosto na jedničku, všechno bleskově vyřízené, cena odpovídá kvalitě, jsem velice spokojena!

Veronika T. 15.10.2018

Blankytně modrá

Tiez sa este neprala no ta je skvela a paci sa mi, ze je siroka.

Veronika O. 5.9.2018

Černá

velice rychlé dodání, kvalitní práce, děkuji

Petra Č. 28.8.2018

Džínovina modrá

Jsem moc spokojená :)

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Nejlepší maminka na světě
Jednoduché srdce
Steak master
Master Chef
Ta nejlepší máma
Karel Gott
Perníček
I love wine
Ta nejlepší babička
Queen
Trošku pepře, ať se vzepře
Bon Apetit
Darth Vader
Pivní srdce
Já jsem tady šéf
Vegetarián
Kawaii cupcake
Svatba
Zobrazit další

Další pánské doplňky

Pánské boxerky Contrast
Svinovací metr
Placatka v dárkové sadě
Pánské boxerky
Zobrazit více