Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Kuchyňská zástěra s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 239 zákazníků. Zobrazit komentáře (57)

Kuchyňská zástěra

Rozvesel si vaření zástěrou s vtipným potiskem! Pokud tě na blbinky moc neužije a vaření bereš opravdu vážně, zástěru ti potiskneme jakýmkoliv jiným obrázkem. Na zástěru si můžeš umístit vlastní potisk, text nebo fotku a vytvořit tak originální dárek. Mamince zástěru "nejlepší kuchařka", tátovi třeba "steak master" a své přítelkyni "láska prochází žaludkem". Volbu už necháme na tobě! Zástěra je profesionálního střihu a hodí se také do běžného gastro provozu.

Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 280 g/m², nastavitelný popruh kolem krku s přezkou, popruh na zavázání kolem pasu, prostorná kapsa na břiše. Míry: délka 90cm, šířka: 76cm, kapsa: délka: 20cm, šířka: 31,5cm

Navrhni si vlastní
Ivana T. 20.1.2019

Růžová

Hezké a rychle dodané.

Josef M. 7.1.2019

Bílá

Úžasný a rychlý nákup. Kvalitní provedení. Vřele doporučuji

Lucie Z. 20.12.2018

Červená

Skvělá práce ,děkuju.

Leoš Š. 11.12.2018

Purpurová

Hezké, kvalitní.

Elena S. 3.12.2018

Šedá

Super!!! Odporúčam!

Alena D. 27.11.2018

Černá

moc pěkná

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Steak master
Květinový rámeček
Nejlepší maminka na světě
Já jsem tady šéf
Jednoduché srdce
Ta nejlepší babička
Mňam
Perníček
Karel Gott
Nejlepší tatínek na světě
Hamburger
Co bude
Trošku pepře, ať se vzepře
Queen
Jednorožec
Medvídek srdce
King
I love animals
Zobrazit další

Další pánské doplňky

Pánské boxerky Contrast
Placatka v dárkové sadě
Pánské boxerky
Manžetové knoflíčky
Zobrazit více