Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Kulatý polštář s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 16 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Kulatý polštář

Skvělým a originálním dárkem může být také tento kulatý polštář, který vkusně obohatí váš interiér. Jelikož je polštářek šitý ručně v naší nové šicí dílně, máte jistotu, že kupujete 100% český výrobek, který zhotovíme na míru jen pro vás. Volbu designu, textury či nápisu necháme už jen na vás. Vytvoř si svůj vlastní a jedinečný doplněk do obýváku na gauč i do postele.

Kulatý 36x36 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce. Je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 4-5 dní.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Monika Š. 5.11.2018

Bílá

Spokojen

Denisa V. 25.12.2018

Bílá

David P. 17.12.2018

Bílá

Lucie K. 10.12.2018

Bílá

Michal Š. 2.12.2018

Bílá

Zuzana S. 4.9.2018

Bílá

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Ovečka
Jednoduché srdce
Medvídek srdce
Ve dvou se to lépe táhne
Malý princ
I love
Nejlepší tatínek na světě
Ta nejlepší babička
I love you
Queen
King
Angel and devil
Amorův šíp
Love tree
Jednorožec
Čtyřlístek
Červený trpaslík
Fotbalový míč
Zobrazit další

Další polštáře

Polštář
Polštář Srdce
Polštář MAX
Levandulový polštář
Zobrazit více