Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Magický hrnek - Vytvoř si vlastní magický hrnek
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 859 zákazníků. Zobrazit komentáře (157)

Magický hrnek

Překvapte své blízké dárkem v podobě speciálního magického hrnku. Design hrnku je schovaný pod vrstvou speciální barvy, který po nalití horkého nápoje zprůhlední. Hezký a jednoduchý dárek, který potěší každého. Jednoduše můžeš mít vlastní hrnek s potiskem a vlastní fotkou.

Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat.

Navrhni si vlastní
Adam K. 19.11.2018

bílá

Líbí se nám, bohužel jsme ještě neodzkoušeli, je to dárek.

Marcela O. 20.10.2018

bílá

úplná spokojenost

Radoslav R. 18.10.2018

bílá

hrncek je presne ako som chcel, dakujem

Ema V. 22.9.2018

bílá

Som veľmi spokojná. Ďakujem vám veľmi pekne.

Tomáš L. 8.9.2018

bílá

Jsem na 100% spokojen

Jana B. 25.8.2018

bílá

Vše pefektní a doručeno velmi rychle.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Panák čurající
Nejlepší maminka na světě
Medvídek srdce
James Bond
I love
I love you
Ve dvou se to lépe táhne
Ta nejlepší babička
Angel and devil
Heart beat
Malý princ
Nejlepší tatínek na světě
Love
Ta nejlepší máma
I love you
Medvídek s balónky
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Termohrnek keramický
Hrnek MAX
Zobrazit více