Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní magický hrnek
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 952 zákazníků. Zobrazit komentáře (184)

Magický hrnek

Překvapte své blízké dárkem v podobě speciálního magického hrnku. Design hrnku je schovaný pod vrstvou speciální barvy, který po nalití horkého nápoje zprůhlední. Hezký a jednoduchý dárek, který potěší každého. Jednoduše můžeš mít vlastní hrnek s potiskem a vlastní fotkou.

Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat.

Navrhni si vlastní
Drahomír T. 17.2.2019

bílá

Tento hrnček mi prišiel v poriadku a som spokojný

Abdulloh A. 11.2.2019

bílá

Jsem moc spokojený z obědnavky

Lucie J. 10.2.2019

bílá

Z hrnickem jsem já i přítel moc spokojeni. A určitě si zase objednam jen od vas.

Valeria Y. 3.2.2019

bílá

Super, rychlé dodání, zboží kvalitní. Doporučuji

Hanka P. 2.2.2019

bílá

Oba hrnečky se moc líbí!

Lucie H. 2.2.2019

bílá

Super

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Nejlepší maminka na světě
Medvídek srdce
James Bond
I love you
Ve dvou se to lépe táhne
Love
Ta nejlepší babička
Heart beat
I love
Angel and devil
Sloník
Nejlepší tatínek na světě
DAB Jednorožec
Srdce lásky
I love you
I love you
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Termohrnek keramický
Hrnek Latte 325ml
Zobrazit více