Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Magnet čtverec kov s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 45 zákazníků. Zobrazit komentáře (7)

Magnet čtverec kov

Ozdob si ledničku magnetkami s vlastními fotkami nebo obrázky. Nehledáš-li dárek pro sebe, ale pro své blízké, můžeš magnet lehce proměnit v milý upomínkový předmět s vlastní fotografií, nebo ho rozveselit vtipným obrázkem nebo vzkazem. Finální návrh je na tobě!

Materiál: kov, rozměr 55x55 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a srdce.

Navrhni si vlastní
Martina B. 19.2.2019

Bílá

Super. Krásna magnetka.

Karla R. 2.12.2018

Bílá

Jen tento ctvercovy tip, ma trochu problem drzet na lednici,asi je slabsi magnet. Jinak dobry

Vendula T. 6.1.2018

Bílá

Magnetek je kvalitní. Hezký kovový rám. Dva magnety zezadu. Tisk dopadl skvěle. Barvy jsou přesné, tisk je ostrý. Celkově jsem velmi nadšená. Produkt dopadl nad moje očekávání. Doporučuji!

Eva P. 13.12.2017

Bílá

Byly by vhodne vetsi magnety.

Katarína P. 21.7.2017

Bílá

Rozlíšenie obrázku je o dosť nižšie, ako som očakávala, hoci originálna fotka má cca 3000x3000 pixelov. Inak všetko vporiadku.

Karin J. 26.2.2017

Bílá

Paradicka na chladnicke :)

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Láska v rukou
I love
Zeman není můj prezident
Pražská kavárna
Svědek
Srdce mozaika
Nejlepší maminka na světě
Ta nejlepší máma
Svatba
Lyžař až za hrob
Medvídek srdce
Nejlepší tatínek na světě
EET
Unicorn princess
Podzimní vzor
Zamilované srdce
Queen
In love
Zobrazit další

Další placky a magnety

Placka
Placka magnet
Magnet čtverec plast
Magnet srdce kov
Zobrazit více