Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Medailonek obdélník s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 11 zákazníků. Zobrazit komentáře (4)

Medailonek obdélník

Ozdobte svůj výstřih originálním šperkem, který si můžete navrhnout přesně podle svých představ. Vložte pohádkový motiv pro vaši malou princeznu, nebo design, který udělá z tohoto šperku opravdový skvost. Zapojte fantazii a ukažte okolí skutečný originál. Váš dekolt může zdobit fotka vaší milované osoby, motiv ke kterému máte skutečný vtzah, ale i textura, která z medailonku vytvoří skvělý doplněk k vašemu oblíbenému outfitu.

Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 50 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také klasický řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem.

Navrhni si vlastní
Martin H. 8.7.2019

Bílá

pekne

Katka K. 23.1.2019

Bílá

Za mně perfektní, rychlé dodání a medailonek je prvotřídní kvality. Mnohokrát děkuji a pochopitelně nebojím se doporučit dál. V budoucnu opět si nechám něco zhotovit. Mnohokrát děkuji. S pozdravem Katka

Petr K. 20.6.2018

Bílá

Za tu cenu dobre odvedena prace.

Karel H. 20.8.2017

Bílá

Super udělala radost

Jan Š. 9.9.2019

Bílá

Sandra M. 8.7.2019

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Andělská křídla
Malý princ
Freddie Mercury
Michael Jackson
Karel Gott
Železný kříž
Vlk
Retro autobus
Drink to Enjoy Life
Jsem pejskař
Zamilované srdce
Love
Angel and devil
Cannabis
Beetle
Basketbal
The Punisher
LSD
Zobrazit další

Další šperky

Medailonek srdce
Medailonek kulatý
Náušnice visací kapka
Zrcátko srdce
Zobrazit více