Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Medailonek obdélník s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 4 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Medailonek obdélník

Ozdobte svůj výstřih originálním šperkem, který si můžete navrhnout přesně podle svých představ. Vložte pohádkový motiv pro vaši malou princeznu, nebo design, který udělá z tohoto šperku opravdový skvost. Zapojte fantazii a ukažte okolí skutečný originál. Váš dekolt může zdobit fotka vaší milované osoby, motiv ke kterému máte skutečný vtzah, ale i textura, která z medailonku vytvoří skvělý doplněk k vašemu oblíbenému outfitu.

Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 50 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také klasický řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Karel H. 20.8.2017 18:13
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Super udělala radost

Martin G. 13.1.2018 21:42
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Jiří W. 20.11.2017 08:59
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Soňa M. 6.9.2017 17:02
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další šperky

Vyberte potisk na váš dárek

Zamilované srdce
Malý princ
Angel and devil
Cannabis
Drink to Enjoy Life
moustache
Vlk
Kaktus
Basketbal
Karel Gott
Železný kříž
Love cat
Beetle
Amy Winehouse
Burton Skull
Motorkářská lebka
The Punisher
Okay
Jednoduché srdce
Ta nejlepší máma
Mickey Mouse
Svatba
Love tree
Love
Květinové srdce
Basketbal
Audrey Hepburn
MEME Freddie Mercury
Melting rubiks cube
I love you
Nejlepší maminka na světě
Heart beat
Ta nejlepší babička
Amorův šíp
Finsko
Lvíček
Kotva
Sandokan
Michael Jackson
Motýlí květina
Čtyřlístek
Gekon
Zobrazit další