Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Náušnice visací s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 8 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Náušnice visací

Protože víme, že ženy milují maličkosti a detaily, máme tu přesně pro ně kovové visací náušnice s jedinečnou možností vlastního potisku. Zaleží jen na vás jestli vytvoříte hravé a vtipné naušnice pro nevšední příležitosti, nebo naopak naušnice s luxusním designem, které vám bude závidět široká veřejnost. Takže pokud stále hledáte ty pravé ozdůbky do uší a chcete aby byly jedinečné a originální, nechte si je udělat od nás přesně podle svých představ. Můžete na ně vložit jakýkoliv obrázek či fotografii a vytvořit si tak náušnice, které s vámi budou dokonale ladit.

Nerezové náušnice v barvě platiny s visacím háčkem, vnitřní průměr 20 mm. Dodávány v páru s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. Nedoporučujeme vkládat text, nebyl by čitelný.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Michal H. 26.12.2018

Bílá, 20 mm

Náušnice vypadají přesně tak, jako na fotce. Doporučuji

Lenka V. 18.2.2019

Bílá, 20 mm

Lukáš P. 28.12.2018

Bílá, 20 mm

Blanka Š. 10.12.2018

Bílá, 20 mm

Jana S. 26.6.2017

Bílá, 20 mm

Brigita R. 29.5.2017

Bílá, 20 mm

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Finsko
Česká republika
Malý princ
Květinový rámeček
Freddie Mercury
Jednoduché srdce
Plameňák
Love tree
Apple Jobs
Karel Gott
DAB Jednorožec
Gorila
Darth Vader
Kotva
Zamilovaná žirafa
Jelen
Panda
Vřískot
Zobrazit další

Další šperky

Medailonek srdce
Medailonek kulatý
Náušnice visací kapka
Zrcátko srdce
Zobrazit více