Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Otvírák na klíče s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 8 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Otvírák na klíčePlastový otvírák s kovovým kroužkem na klíče a pevnou kovovou částí pro otevírání lahví

Navrhni si vlastní
Václav L. 19.8.2018

Bílá

Musím pochválit!! Objednával jsem celkem na poslední chvíli a překvapilo mě velice rychlé dodání a to do dvou dnů (o tři dny dříve než bylo předpokládáno výrobcem) Kvalita tisky je v pohodě i u menšího písma. Děkuji firmě Belabel za super produkt!

Petra J. 25.4.2018

Bílá

Super dárek s vlastní fotkou

Monika P. 17.12.2018

Bílá

Tereza F. 16.12.2018

Bílá

Tomáš N. 22.8.2018

Bílá

Klára M. 6.3.2018

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Květinový rámeček
Keep Smiling!
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Čtyřlístek
Karel Gott
Pivní srdce
Svědek
Červený trpaslík
Pivní čárky
Supertáta
Love tree
Pivko
Drink to Enjoy Life
Bud Spencer
Šťastný rybář
Good girls go to heaven
Pulp Fiction
Zobrazit další

Další domov

Propiska se stříbrným klipem
Rohožka
Šňůrka na krk
Klíčenka srdce
Zobrazit více