Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Pánská mikina bez kapuce s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 7 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Pánská mikina bez kapuce

Pohodlná mikina příjemného materiálu vám zaručí komfort. Zároveň má jednoduchý klasický střih, takže je vhodná do města na kávu i na sport. Využije ji prostě každý. Vytvořte si originál vložením vlastních obrázků, či textu, nebo se inspirujte našimi motivy. Vyniknete tak z davu a podtrhnete svou jedinečnost.

Materiál: 280 g / m², 80% česaná bavlna, 20% polyester 3-vrstva tkaniny, rovný střih, švy, průramky, manžety a lem, průkrčníkový lem

Navrhni si vlastní
Petra K. 22.9.2018

Námořnická modrá, M

Mikina vypadá krásně. Barva i potisk i velikost odpovídají tomu, co jsem si objednala.

Lorant Š. 21.12.2017

bordó, M

Farba zial vobec nezodpoveda farbe na obrazkoch, potlac je umiestnena prilis nizko.

Pavol B. 23.12.2017

černá, S

Lucie B. 18.12.2017

černá, M

Božena T. 25.11.2017

černá, M

Aneta J. 28.10.2017

Bílá, M

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Atari
King
Michael Jackson
Plameňák
Starwars coffee
Střelec
Steve Jobs
Burton Skull
Prase prezidentem
FBI
Vypnout
Pirát
Květinová žena
Dívka
Fixed it
Červený trpaslík
DDR
Parkour - Zombie Apocalypse
Zobrazit další

Další pánské mikiny

Pánská mikina s kapucí
Pánská mikina Contrast
Pánská mikina na zip s kapucí
Pánská mikina zip FRUIT
Zobrazit více