Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 3 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Pánské triko s výstřihem do V

Pro nadšence triček s V výstřihem nabízíme toto skvělé vzdušné a pohodlné tričko klasického střihu. V-výstřih zvýrazní mužský hrudník a působí opravdu stylově. Poukázat na hodiny strávené v posilovně můžete i vhodným potiskem. Nechte se inspirovat například našimi fitness motivy.

Tričko klasického střihu s žebrovaným výstřihem do V. Lehký, příjemný a vzdušný materiál, ideální na léto i na jaro. Výběr z 12 barev. Materiál: 100% bavlna, ring-spun (single jersey), grey heather: 85% bavlna, 15% viskóza. Gramáž: 160 g / m²Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Bachtík L. 19.5.2017 14:08
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, S

Tereza G. 9.5.2017 19:54
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, M

Rudolf R. 5.4.2017 10:25
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Královská modrá, XXL


Další komentáře

Další pánská trička

Vyberte potisk na váš dárek

Pivko
King
Keep calm
Sandokan
Malý princ
moustache
I love my girlfriend
Queen
Michael Jackson
Atlet
Trosečník
Amorův šíp
THC
Tým ženicha
Ženich
I love
Bud Spencer
ČSSR
Evolution Bicycle
Genius
Apple Jobs
Game over
Czech drinking team
Svědek
Nejlepší tatínek na světě
Jdu na jedno
iHruska
MARX SPENCER
EET
Běžec
Pulp Fiction
Červený trpaslík
Atari
Manželství
James Bond
little child
Pussy Zeman
Žabka
Evolution Climber
Jednoduché srdce
Heart beat
Haf Haf
Zobrazit další