Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Pánské triko s výstřihem do V s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 40 zákazníků. Zobrazit komentáře (9)

Pánské triko s výstřihem do V

Pro nadšence triček s V výstřihem nabízíme toto skvělé vzdušné a pohodlné tričko klasického střihu. V-výstřih zvýrazní mužský hrudník a působí opravdu stylově. Poukázat na hodiny strávené v posilovně můžete i vhodným potiskem. Nechte se inspirovat například našimi fitness motivy.

Tričko klasického střihu s žebrovaným výstřihem do V. Lehký, příjemný a vzdušný materiál, ideální na léto i na jaro. Výběr z 12 barev. Materiál: 100% bavlna, ring-spun (single jersey), grey heather: 85% bavlna, 15% viskóza. Gramáž: 160 g / m²

Navrhni si vlastní
Lucie K. 10.2.2019

Bílá, XL

Příjemný materiál, perfektní velikost, chybí jen upravit fotografii

Anežka P. 15.12.2018

Bílá, S

Skvělá kvalita!

Lenka M. 5.12.2018

Bílá, S

Material prijemny a potlac krasna. Spokojnost.

Jaroslava M. 28.6.2018

Bílá, XXL

Tričko dopadlo lépe,než jsme očekávali. Velká spokojenost, mohu vřele doporučit všem.

Zita C. 18.6.2018

Bílá, M

Ďakujem, veľmi seriózny obchod.

Michaela L. 24.2.2018

Charcoal, L

Naprosto bez chybičky!

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Květina
Keep calm
Česká republika
Tým ženicha
Ženich
Love
Evolution Ufo
JAR
Nosorožec
Keep calm and say YES
I love
Sandokan
King
Pivko
Tým nevěsty
První místo
Let the adventure begin
Amorův šíp
Zobrazit další

Další pánská trička

Pánské tričko Classic Heavy
Pánské tričko Premium
Pánské tričko SPORT
Pánská polokošile
Zobrazit více