Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Peněženka velká - Vytvoř si vlastní velkou peněženku
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 38 zákazníků. Zobrazit komentáře (10)

Peněženka velká

Velká dámská peněženka s celou přední stranou určenou k potisku. Vhodná pro váš vlastní obrázek, můžete si však vybrat i některý z našich vlastních vzorů, které jsou pro vás v návrháři připraveny.

imitace kůže, prostorná. rozměry: 185x83mm

Navrhni si vlastní
Zdeňka T. 15.2.2018

bílá

Spokojenost, objednaný produkt byl vyprodán a obchod mě podrobně informoval každý týden v jakém stadiu je dostupnost zboží u dodavatele, tím pádem jsme mohla být v klidu a věděla jsem, jak na tom mnou objednané zboží je.Za sebe mohu dooručit, omunikace se zákazníkem ukázková a produkt vypadá dobře, kvalitu ukáže až čas.

Jana G. 23.8.2017

bílá

Neočekávala jsem nic, a snad i proto jsem byla tak příjemně překvapená prvotřídní kvalitou!

Lenka Č. 22.7.2017

bílá

Pokud by šlo, více sytosti :-)

Tereza J. 18.12.2015

bílá

Na náhledu bohužel nebyla vidět druhá strana peněženky.

lucie k. 12.12.2015

bílá

super

Michaela P. 5.9.2015

bílá

milé překvapení po zjištění, co jde za potisk:))který se určitě neodře, protože je jakoby vyšitý na látce:)

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Beruška
Malý princ
Audrey Hepburn
Nejlepší maminka na světě
Darth Vader
Michael Jackson
Motýl grunge
Gekon
Mapa světa
Keep calm
Jackson
Prasátko
Mexická lebka
Starwars walker
Divoké květy
Lidská lebka
Kočka - Líza
Okřídlená lebka
Zobrazit další

Další dámské doplňky

Peněženka
Klíčenka ovál
Zrcátko
Celopotištěný vak na záda
Zobrazit více