Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní půlitr
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 98 zákazníků. Zobrazit komentáře (13)

Pivní půllitr

Masivním pivním půllitrem s vtipným potiskem uděláte radost nejednomu pivaři. Hezký dárek pro tatínky, dědečky a kamarády.

0,5l, bílý keramický půllitr s ryskou skvěle padne do ruky a dodá vašemu pivu ten správný říz. Skvělý nevšední dárek pro milovníky piva.

Navrhni si vlastní
Veronika T. 15.10.2018

Bílá

Este sa neumyval, tak neviem dobre posudit ci je kvalitna ale vypada ozaj dobre.

Silvia J. 24.9.2018

Bílá

Veľmi pekné a kvalitné prevedenie

Radka P. 28.8.2018

Bílá

Pivní půllitr super,tisk se povedl na výbornou. Kvalitně a rychle odvedená práce. Nakupovala jsem podruhé,spokojenost,doporučuji.

Tomáš V. 26.8.2018

Bílá

Vse ok

Zdenek P. 20.4.2016

Bílá

možná bych do budoucna uvažoval o rozšíření potiskové plochy :-)

Eva J. 12.1.2016

Bílá

je to úplně boží

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Svědek
Jednoduché srdce
Nejlepší tatínek na světě
Býk
Evolution Climber
Grizzly
route666
Rybaření
Starwars coffee
Lev
Evolution Bicycle
Cannabis
Na světě
Stará promiň
Save water drink beer
Pivoňka
Kanec
Baseball
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Termohrnek keramický
Zobrazit více