Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Placka - Vytvoř si vlastní placku
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 4102 zákazníků. Zobrazit komentáře (329)

Placka

Designové placky jsou nesmrtelné! Navrhněte si vlastní vtipné placky na našem webu. Potřebujete velkou sadu placek na některou z vašich akcí? Není problém. Na výrobu placek máme dokonce množstevní slevu.

Vyjádři svůj názor originální plackou se špendlíkem. Výrazné množstevní slevy pro placky se stejným designem. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze.

Navrhni si vlastní
Jana N. 18.11.2018

Bílá, 56mm

Přesně dle požadavků

MAROŠ B. 7.11.2018

Bílá, 37mm

Dobrá práce

Šárka S. 5.11.2018

Bílá, 37mm

Děkuji za rychlost i kvalitu. Doporučuji????

Miroslava Š. 30.10.2018

Bílá, 37mm

Skvělá práce:) Děkuji :)

Sára Š. 23.10.2018

Bílá, 25mm

Perfektní!!

Karla B. 23.10.2018

Bílá, 56mm

Plack s Masarykem vypadá moc efektně.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Tým nevěsty
Jednoduché srdce
I love
Květinový rámeček
Zeman není můj prezident
Pražská kavárna
Nevěsta
Game over
Nevěsta
Miloš mi prdel
Tým ženicha
Čáp s klukem
I love my boyfriend
Movember Moustache
Zvířátko s melounem
James Bond
Sovičky
Srdcový kruh
Zobrazit další

Další placky a magnety

Magnet čtverec plast
Placka magnet
Magnet čtverec kov
Magnet kulatý kov
Zobrazit více