Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní placku
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 4248 zákazníků. Zobrazit komentáře (342)

Placka

Designové placky jsou nesmrtelné! Navrhněte si vlastní vtipné placky na našem webu. Potřebujete velkou sadu placek na některou z vašich akcí? Není problém. Na výrobu placek máme dokonce množstevní slevu.

Vyjádři svůj názor originální plackou se špendlíkem. Výrazné množstevní slevy pro placky se stejným designem. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze.

Navrhni si vlastní
Radek K. 12.2.2019

Bílá, 56mm

Vše OK, už opakovaně spokojenost. Jen v náhledu vypadal text (letopočet nahoře) více od okraje placky. Ale není to nic dramatického. R.K.

Miroslav B. 9.2.2019

Bílá, 37mm

vše OK doporučuji všem

Petr S. 26.1.2019

Bílá, 25mm

Super

Ján B. 26.1.2019

Bílá, 56mm

jsem velmi spokojen

Miroslav B. 19.1.2019

Bílá, 56mm

velká spokojenost, rychlá výroba, bleskové dodání

Vojtěch U. 14.1.2019

Bílá, 25mm

5 star service, rychlé zhotovení! Moc dekuji

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Květinový rámeček
Jednoduché srdce
Tým nevěsty
Květinový rámeček
Čáp s klukem
I love
Nevěsta
I love my boyfriend
Letadlo
Rainbow heart
Basketbal
Love
Květinový rámeček
Vzor - kočky
Joker
I was born intelligent
Květinový vzor
Zeman není můj prezident
Zobrazit další

Další placky a magnety

Placka magnet
Magnet čtverec kov
Magnet kulatý kov
Magnet čtverec plast
Zobrazit více