Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Plakát čtverec Ikea kompatibilní

Velkoformátový tisk plakátů z vaši vlastní fotkou. Velmi kvalitní pololesklý fotopapír 200g/m2, voděodolný, vysoká odolnost proti poškrábání. Špičková kvalita tisku - věrné barvy, kontrast. Tento typ je přesně navržen na rozměry rámů IKEA . Máme i vlastní technologii na 100% věrné černobílé fotografie (žádné barevné nádechy atd).

Velmi kvalitní pololesklý fotopapír 200g/m2, voděodolný, vysoká odolnost proti poškrábání. Špičková kvalita tisku.Tento typ je přesně navržen na rozměry rámů IKEADostupné barvy:
Navrhni si vlastní
MIROSLAVA Ś. 20.11.2017 18:53
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, 23x23 cm

David T. 20.9.2017 17:00
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, 23x23 cm


Další komentáře

Další plakáty a fotoplátna

Vyberte potisk na váš dárek

Nejlepší maminka na světě
Queen
Michael Jackson
Jelen lesní
Jednoduché srdce
I love you
In love
Love
Parkour - Zombie Apocalypse
Malý princ
Nejlepší tatínek na světě
Ve dvou se to lépe táhne
Love tree
Nevěsta
Love call
liška
Bud Spencer
Best Friends
Heart beat
Angel and devil
Ženich
Šeříkové srdce
Audrey Hepburn
Svatba
Made in Czech republic
Na tyhle zbraně ....
Home Sweet Home
For My Love
I love
Zamilované srdce
Medvídek srdce
King
Plameňák
Movember Moustache
Tým nevěsty
Ta nejlepší máma
Keep calm
Sandokan
Apple Jobs
Love you forever
Michael
Srdcový kruh
Zobrazit další