Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Plakát čtverec Ikea kompatibilní s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 27 zákazníků. Zobrazit komentáře (7)

Plakát čtverec Ikea kompatibilní

Velkoformátový tisk plakátů z vaši vlastní fotkou. Velmi kvalitní pololesklý fotopapír 200g/m2, voděodolný, vysoká odolnost proti poškrábání. Špičková kvalita tisku - věrné barvy, kontrast. Tento typ je přesně navržen na rozměry rámů IKEA . Máme i vlastní technologii na 100% věrné černobílé fotografie (žádné barevné nádechy atd).

Velmi kvalitní pololesklý fotopapír 200g/m2, voděodolný, vysoká odolnost proti poškrábání. Špičková kvalita tisku.Tento typ je přesně navržen na rozměry rámů IKEA

Navrhni si vlastní
Alžběta M. 28.12.2018

Bílá, 23x23 cm

Některá černá místa vypadají na světle jako zvýrazněná lihovou fixou, tak zvláštně se lesknou, ačkoli na předchozím tisku prakticky stejného obrázku na stejný materiál nic takového nebylo patrné. Nicméně zbytek celého výrobku je pořád skvělý.

Alžběta M. 28.12.2018

Bílá, 23x23 cm

Moc se mi líbila kvalita potisku i celkový výsledek!

Jan H. 21.12.2018

Bílá, 23x23 cm

SKVĚLÝ

Kristýna S. 24.11.2018

Bílá, 23x23 cm

Skvělý potisk na velmi kvalitním papíru, určitě objednám znovu.

lenka k. 22.5.2018

Bílá, 32x32 cm

Super

zuzana s. 14.12.2017

Bílá, 32x32 cm

na plakate byly otisky prstu ktere nejdu sundat, bohuzel to nici cely plakat.
Náš komentář:
to nas velmi mrzi,muzete ho reklamovat,vyrobime Vam novy

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Karel Gott
Cyklista
Retro autobus
James Bond
Masaryk
Nejlepší maminka na světě
Ve dvou se to lépe táhne
Michael Jackson
Medvídek srdce
Queen
Rainbow heart
Friends forever
I love you
liška
plachetnice
Mapa světa
All you need is love
Coffee is always a good idea
Zobrazit další

Další plakáty a fotoplátna

Fotoplátno čtverec 40x40 cm
Plakát typ A4-A1
Fotoplátno velké 120x70 cm
Fotoplátno malé 60x40 cm
Zobrazit více