Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Plechový hrnek - Plechový hrnek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 5 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Plechový hrnek

Pojďte si připomenout staré dobré časy, ke kterým neodmyslitelně patřily staré plecháčky. Ty byly nedílnou součástí například dětských táborů, ale i turistických výletů či inventář každé chaty nebo chalupy. My pro vás máme tento plechový hrneček v modernějším a však stále v nostalgickém pojetí. Na hrneček si můžete navrhnout vlastní fotku, nápis, jméno a cokoliv vás zrovna napadne. A ať s ním vyrazíte na výlet tuzemský nebo zahraniční, nebo si z něj jen doma dáte kakao, čaj, kávu, zaručeně budete mít jediný originál. Originálním dárkem můžete překvapit také své blízké, kamarády a přátele.

Nostalgický plechový hrneček o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný povrch je téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Tomáš J. 20.3.2018 20:26
Materiál produktu:

Kvalita potisku:neohodnoceno
Varianta produktu:
Stříbrná lesklá, univerzal

Marie B. 19.3.2018 19:12
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Stříbrná lesklá, univerzal

Barbara S. 5.3.2018 19:53
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, univerzal


Další komentáře

Další hrnky

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Malý princ
Květinový rámeček
plachetnice
Kotva
Vodáci
Jelen
Tea bag
Miloš mi prdel
Game over
Medúza
Mořská hvězdice
Chobotnice
Krab
Mořský koník
Zamilované srdce
Nejlepší maminka na světě
Medvídek srdce
I love you
Heart beat
Ta nejlepší máma
Love call
Love you forever
Kofein
BEEE
Srdcový kruh
Ta nejlepší ségra
Slon a srdíčka
Sněhová vločka
Srdce na provázku
Drsná kočka
Originální srdíčko
Načítám
Ten nejlepší brácha
Pražská kavárna
Pivní srdce
Pivní čárky
Svatba
Jelen lesní
Letadlo
Che Guevara
Hustej děda
Zobrazit další