Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Plecháček s potiskem

Produkt:
Plechový hrnek

Popis:
Pojďte si připomenout staré dobré časy, ke kterým neodmyslitelně patřií plecháček. Plechový hrnek byl nedílnou součástí například dětských táborů, ale i turistických výletů či inventář každé chaty nebo chalupy. My pro vás máme tento plecháček s potiskem v modernějším a však stále v nostalgickém pojetí. Na plecháček si můžete navrhnout vlastní fotku, nápis, jméno a cokoliv vás zrovna napadne. Zobrazit více..

Materiál:
Nostalgický plechový hrnek o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný hrnek má povrch téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji. Jelikož se jedná o smaltovaný hrneček, můžou se na jednotlivých kusech objevit nerovnosti, nebo lehké oděrky. V tomto případě nejedná o vadu produktu, ale o standardní výrobek. Na barevnách variantách se z technologických důvodů tiskne jen v odstínech černé barvy.

Hodnocení od zákazníků:Petra K. 12.8.2020

Stříbrná lesklá

Kvalitu potisku fotky zjistím,až manžel přijede z túry za 14 dní..ale na první pohled vypadá hrnek s fotkami velmi krásně.

Miroslav Š. 5.8.2020

Stříbrná lesklá

super

Kateřina Z. 5.8.2020

Stříbrná lesklá

Krásně vypočítané, že text nikde nepřesahuje, nikde není žádná mezera. Je to perfektní. Text krásný, kvalitní barvy, žádné nedokonalosti. Přišel mi nádherný, kvalitní produkt.

Jana P. 4.8.2020

černá

Spokojenost. Potisk velmi pěkný. Webovky přehledné a intuitivní. Děkuji

Petra K. 4.8.2020

tmavě modrá

Konfigurátor je OK, ale dal by se vylepšit... nebyl jsem si jist zda bude výrobek podle mých představ (náhled výrobku) nicméně reálný výrobek je předně takový jaký jsem chtěl!

Michaela Š. 4.8.2020

Stříbrná lesklá

Krásný potisk, i malá písmenka lze pěkně přečíst, rychlé vyřízení objednávky i dodání.. Velká spokojenost (i u obdarované), děkujeme!

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Termohrnek keramický
Espresso hrnek s podšálkem
Zobrazit více