Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Plecháček s potiskem

Produkt:
Plechový hrnek

Popis:
Pojďte si připomenout staré dobré časy, ke kterým neodmyslitelně patřií plecháček. Plechový hrnek byl nedílnou součástí například dětských táborů, ale i turistických výletů či inventář každé chaty nebo chalupy. My pro vás máme tento plecháček s potiskem v modernějším a však stále v nostalgickém pojetí. Na plecháček si můžete navrhnout vlastní fotku, nápis, jméno a cokoliv vás zrovna napadne. Zobrazit více..

Materiál:
Nostalgický plechový hrnek o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný hrnek má povrch téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji. Jelikož se jedná o smaltovaný hrneček, můžou se na jednotlivých kusech objevit nerovnosti, nebo lehké oděrky. V tomto případě nejedná o vadu produktu, ale o standardní výrobek. Na barevnách variantách se z technologických důvodů tiskne jen v odstínech černé barvy.

Hodnocení od zákazníků:Jiří K. 26.1.2020

žlutá

Velice rychla vyroba a doruceni za me max. spokojenost :-) mohu jen doporucit :-)

Miriam R. 19.1.2020

Stříbrná lesklá

Môžem len odporúčať!!

Ondřej V. 9.1.2020

Stříbrná lesklá

dobrý den, zatím spokojen. Hrníček budu používat každý den, tak uvidíme jak dlouho vydrží! Děkuji přeju hezký den! Valenta

Jaroslav B. 23.12.2019

Stříbrná lesklá

Naprostá spokojenost, zboží došlo rychle potisk ještě hezčí než jsem doufal. Jenom jsem myslel že bude plecháček a potisk trochu větší, ale to neberu jako chybu, protože jsem si to mohl zjistit dopředu. Vřele doporučuji! ????

Kateřina H. 22.12.2019

Stříbrná lesklá

Maximální spokojenost.

Denisa S. 21.12.2019

Stříbrná lesklá

Potisk na plecháček vypadá velmi kvalitně, rychlé dodání, pečlivě zabaleno, krásný dárek. Obrázek jsem kreslila ve vektorovém programu a vypadá na hrnečku krásně. Jsem s konečným produktem spokojená a ráda využiji eshop i příště.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Espresso hrnek s podšálkem
Hrnek Latte 325ml
Zobrazit více