Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Plechový hrnek - Plechový hrnek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 49 zákazníků. Zobrazit komentáře (18)

Plechový hrnek

Pojďte si připomenout staré dobré časy, ke kterým neodmyslitelně patřily staré plecháčky. Ty byly nedílnou součástí například dětských táborů, ale i turistických výletů či inventář každé chaty nebo chalupy. My pro vás máme tento plechový hrneček v modernějším a však stále v nostalgickém pojetí. Na hrneček si můžete navrhnout vlastní fotku, nápis, jméno a cokoliv vás zrovna napadne. A ať s ním vyrazíte na výlet tuzemský nebo zahraniční, nebo si z něj jen doma dáte kakao, čaj, kávu, zaručeně budete mít jediný originál. Originálním dárkem můžete překvapit také své blízké, kamarády a přátele.

Nostalgický plechový hrneček o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný povrch je téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji. Jelikož se jedná o smaltovaný hrneček, můžou se na jednotlivých kusech objevit nerovnosti, nebo lehké oděrky. V tomto případě nejedná o vadu produktu, ale o standartní výrobek.

Navrhni si vlastní
Michal K. 15.10.2018

tmavě modrá

Vyzerá naozaj pekne

Lenka V. 8.10.2018

černá

Úžasné!

Petra C. 24.9.2018

Stříbrná lesklá

Perfektní

Pavlína Š. 19.8.2018

Stříbrná lesklá

Jsem velmi spokojená. Kvalita, rychlost doručení, ráda budu doporučovat dále ????

Lenka K. 15.8.2018

Stříbrná lesklá

Vše proběhlo rychle a naprosto v pořádku.

Zuzana Č. 31.7.2018

tmavě modrá

Mohla jsem zvolit větší písmo, ale to je můj nedostatek, jinak vše super, díky.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Malý princ
Zamilované srdce
Heart beat
plachetnice
Cibulák ornament
Květinový rámeček
Vlk
Mapa světa
Let the story begin
Medvídek srdce
I love you
Beruška
Letadlo
Originální srdíčko
Kotva
Ta nejlepší máma
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Hrnek Latte 325ml
Hrnek MAX
Zobrazit více