Čas se krátí, objednejte vaše dárky včas! Termíny pro Vánoční objednávky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Plecháček s potiskem

Produkt:
Plechový hrnek

Popis:
Pojďte si připomenout staré dobré časy, ke kterým neodmyslitelně patřií plecháček. Plechový hrnek byl nedílnou součástí například dětských táborů, ale i turistických výletů či inventář každé chaty nebo chalupy. My pro vás máme tento plecháček s potiskem v modernějším a však stále v nostalgickém pojetí. Na plecháček si můžete navrhnout vlastní fotku, nápis, jméno a cokoliv vás zrovna napadne. Zobrazit více..

Materiál:
Nostalgický plechový hrnek o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný hrnek má povrch téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji. Jelikož se jedná o smaltovaný hrneček, můžou se na jednotlivých kusech objevit nerovnosti, nebo lehké oděrky. V tomto případě nejedná o vadu produktu, ale o standardní výrobek. Na barevnách variantách se z technologických důvodů tiskne jen v odstínech černé barvy.

Hodnocení od zákazníků:Jana M. 23.11.2022

černá

Moc hezké

René Š. 21.11.2022

černá

Nemám co vytknout. Co jsem objednal, to jsem dostal. Maximální spokojenost. Určitě se budu vracet .. tímto díky komplet všem kdo se na mé objednávce podíleli, od přijetí po zabalení a odeslání. Děkuji !!!

Eunika N. 20.11.2022

Stříbrná lesklá

Veľmi pekne, plné farby, hrnček je ozaj rozkošný. A páčil sa aj obdarovanej osôbke. Vhodný na turistiku, odolný, potlač je kvalitná, rovnomerne sýta farba, žiadne známky poškodenia. Dakujem(e).

Eva B. 12.10.2022

černá

☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

Karolína S. 25.9.2022

Stříbrná lesklá

Velmi dobrá kvalita plecháčku, potisk byl lehce rozostřený, ale je možné, že to bylo nekvalitním návrhem z mé strany

Marianna O. 20.9.2022

Červená

Prvý hrncek sa nepodaril ale bol okamžite zaslaný nový:) ten je už v poriadku a super. Ďakujem pekne isto stránku ešte využijeme

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Černý hrnek
Hrnek MEGA 600 ml
Zobrazit více