Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Plecháček s potiskem

Produkt:
Plechový hrnek

Popis:
Pojďte si připomenout staré dobré časy, ke kterým neodmyslitelně patřií plecháček. Plechový hrnek byl nedílnou součástí například dětských táborů, ale i turistických výletů či inventář každé chaty nebo chalupy. My pro vás máme tento plecháček s potiskem v modernějším a však stále v nostalgickém pojetí. Na plecháček si můžete navrhnout vlastní fotku, nápis, jméno a cokoliv vás zrovna napadne. Zobrazit více..

Materiál:
Nostalgický plechový hrnek o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný hrnek má povrch téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji. Jelikož se jedná o smaltovaný hrneček, můžou se na jednotlivých kusech objevit nerovnosti, nebo lehké oděrky. V tomto případě nejedná o vadu produktu, ale o standardní výrobek. Na barevnách variantách se z technologických důvodů tiskne jen v odstínech černé barvy.

Hodnocení od zákazníků:Martina M. 28.12.2020

tmavě modrá

Musím poděkovat za vstřícnost a pomoc a vyřešení mnou nepovedené objednávky. belabel udělal vše pro mojí spokojenost a výrobky přišli úžasný

Mariana T. 22.12.2020

Stříbrná lesklá

Moc dekuji za bezchybne a rychle provedeni!

Aleš B. 21.12.2020

Stříbrná lesklá

Kvalitní hezký hrnek, potisk velmi vydařený.

Nicola G. 15.12.2020

Stříbrná lesklá

Potisk byl menší, než jsem chtěla, ale i tak je to krásný plecháček. Navíc chápu, že větší potisk by byl nejspíš rozmazanější.

Nikola P. 12.12.2020

Stříbrná lesklá

Super!

Andrey M. 7.12.2020

žlutá

Spokojenost

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Espresso hrnek s podšálkem 100ml
Černý hrnek
Zobrazit více