Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Plechový hrnek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 132 zákazníků. Zobrazit komentáře (42)

Plechový hrnek

Pojďte si připomenout staré dobré časy, ke kterým neodmyslitelně patřily staré plecháčky. Ty byly nedílnou součástí například dětských táborů, ale i turistických výletů či inventář každé chaty nebo chalupy. My pro vás máme tento plechový hrneček v modernějším a však stále v nostalgickém pojetí. Na hrneček si můžete navrhnout vlastní fotku, nápis, jméno a cokoliv vás zrovna napadne. A ať s ním vyrazíte na výlet tuzemský nebo zahraniční, nebo si z něj jen doma dáte kakao, čaj, kávu, zaručeně budete mít jediný originál. Originálním dárkem můžete překvapit také své blízké, kamarády a přátele.

Nostalgický plechový hrneček o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný povrch je téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji. Jelikož se jedná o smaltovaný hrneček, můžou se na jednotlivých kusech objevit nerovnosti, nebo lehké oděrky. V tomto případě nejedná o vadu produktu, ale o standartní výrobek. Na barevnách variantách se z technologických důvodů tiskne jen v odstínech černé barvy.

Navrhni si vlastní
Peter P. 12.2.2019

tmavě modrá

Super práca, spokojnosť nadovšetko:)))

Jitka F. 3.2.2019

Stříbrná lesklá

Velice rychlé vyřízení.

Svetlana P. 29.1.2019

černá

Som veľmi spokojná s rýchlosťou vybavenia mojej objednávky a rovnako aj s prevedením Ďakujem

EVA K. 28.1.2019

Stříbrná lesklá

Rychlé služby. Hrníček perfektní. Ještě jednou děkuji.

Dana B. 22.1.2019

černá

super,rychlé dodání a kvalitní hrnek

Michaela B. 16.1.2019

černá

Jsem naprosto nadsena! Hrnecek je prekrasny! Vlastni design bylo jednoduche vlozit a rozhodne to neni ma posledni objednavka.dekuji!

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Malý princ
Květinový rámeček
Zamilované srdce
Rámeček z motýlů
Mapa světa
Vlk
Květinový rámeček
Rainbow heart
Originální srdíčko
Love
Cibulák ornament
Ta nejlepší máma
Jednorožec
Ta nejlepší babička
I love you
watercolor heart
Ve dvou se to lépe táhne
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Termohrnek keramický
Hrnek Latte 325ml
Zobrazit více