Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Plechový hrnek - Plechový hrnek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 111 zákazníků. Zobrazit komentáře (37)

Plechový hrnek

Pojďte si připomenout staré dobré časy, ke kterým neodmyslitelně patřily staré plecháčky. Ty byly nedílnou součástí například dětských táborů, ale i turistických výletů či inventář každé chaty nebo chalupy. My pro vás máme tento plechový hrneček v modernějším a však stále v nostalgickém pojetí. Na hrneček si můžete navrhnout vlastní fotku, nápis, jméno a cokoliv vás zrovna napadne. A ať s ním vyrazíte na výlet tuzemský nebo zahraniční, nebo si z něj jen doma dáte kakao, čaj, kávu, zaručeně budete mít jediný originál. Originálním dárkem můžete překvapit také své blízké, kamarády a přátele.

Nostalgický plechový hrneček o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný povrch je téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji. Jelikož se jedná o smaltovaný hrneček, můžou se na jednotlivých kusech objevit nerovnosti, nebo lehké oděrky. V tomto případě nejedná o vadu produktu, ale o standartní výrobek.

Navrhni si vlastní
Michaela B. 16.1.2019

černá

Jsem naprosto nadsena! Hrnecek je prekrasny! Vlastni design bylo jednoduche vlozit a rozhodne to neni ma posledni objednavka.dekuji!

Jakub J. 13.1.2019

černá

Krásná práce!

Daniela V. 8.1.2019

tmavě modrá

Horný okraj hrnčeka by mohol byť spracovaný krajšie. Sú tam nepekné prechody medzi bielou a modrou farbou, vyzerá akoby odfláknutý. potlač pekná

Lucie R. 27.12.2018

Stříbrná lesklá

Krásný potisk, rychlé dodání, bez problémů

Aneta V. 27.12.2018

černá

Byla jsem velice příjemně překvapena :)

Zuzka Š. 23.12.2018

Stříbrná lesklá

MOC DĚKUJI A MOHU VŘELE DOPORUČIT!!! JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ ????

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Malý princ
Květinový rámeček
Love
Vlk
Heart beat
Květinový rámeček
Cibulák ornament
Mapa světa
Ve dvou se to lépe táhne
Beruška
Ta nejlepší babička
Ta nejlepší máma
Originální srdíčko
plachetnice
Let the story begin
Drink coffee and be happy
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Termohrnek keramický
Hrnek Latte 325ml
Zobrazit více